Lenovo IdeaPad Flex 5 14IIL05 Intel Core i5 1035G1 8 GB 256 GB SSD MX330 W10 14 inç FHD 81X1008KTX

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Pasaj

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Karmaşaya ve Dağınıklığa Son

IdeaPad Flex 5 (14, Intel) bilgisayarın kenarlarındaki dar çerçeveler çağdaş bir görünüm kazandırıyor. Konsantrasyonunuzu toplamanız için size daha çok alan sağlıyor ve FHD ekrandan en iyi şekilde yararlanmanızı mümkün kılıyor.

Parmak Uçlarınızdaki Gizlilik

Günümüzde hiçbir şey kolay değil, ancak bu karmaşık bir soruna basit bir çözüm oluşturamayacağımız anlamına gelmiyor. Web kamerasındaki fiziksel bir kapak, gizliliğinizi önemsediğiniz anlarda dikkatin sizin üzerinde olmamasını sağlar. Hızlı ve güvenli bir oturum açma için de isteğe bağlı olarak sunulan parmak izi okuyuculu bir model seçin.

Hareket Halindeyken Yaratıcı Olun

İsteğe bağlı NVIDIA® ayrı grafik kartının avantajına sahip IdeaPad Flex 5 (14, Intel) ile yaratıcılığınızı konuşturun. WiFi 6 ve uzun pil ömrü gibi ekstra özellikleri sayesinde de uzun vadede ve gittiğiniz her yerde bu dönüşebilen cihaza güvenebilirsiniz.

Gerçek Esneklik, Gerçek Özgürlük

Dizüstü bilgisayardan tablet moduna geçen, 360° katlanan IdeaPad Flex 5 (14, Intel) ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde uyacak kullanım moduyla size esneklik kazandırıyor. İsteğe bağlı olarak sunulan dijital kalem desteğiyle hareket halindeyken de parlak fikirlerinizi bilgisayarınıza aktarın. Yardıma ihtiyacınız olduğunda Alexa sorularınızı yanıtlamak için (kullanılabildiği yerlerde) hazır.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.