Casper Monitör M.C215FHD-L

5,0
RENK

CASPER BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çok Yönlü Monitör

Casper 21.5" Monitör, para ve enerji tasarrufu sağlayan güvenilir paneli ile dikkat çeker. Sahip olduğu HDMI ve VGA portları ve HDMI kablosu sayesinde günlük görüntüleme için çok yönlü bir monitördür. Minimum alana ihtiyaç duyar ve kolayca takıp çalıştırılır.

Full HD Ekran Teknolojisi

Ofisinizde mükemmel çalışma ortamı deneyimlemek için 1920x1080 çözünürlüğe sahip Casper 21.5" C215FHD-L monitör inanılmaz oranda resim, belge ve video netliği sunuyor. Casper 21.5" monitör paneli,  sıfır pixel özelliği ile de ofisinizin temel yapı taşıdır. Satın aldıktan sonra güvenle uzun süre kullanabilirsiniz. Full HD çözünürlüğüne ilave olarak 250nit parlaklık ile birleşen ekran kalitesi sayesinde monitörü kullanırken daha canlı ve net görüntünün getirdiği zevkle çalışırsınız.

Ergonomik Kullanım ve Doğru Açı

İstediğiniz açıdan sizlere bakış açısı sunan Casper 21.5" monitör,  opsiyonel olarak sunulan ayarlanabilir standı ile oturduğunuz yerde masanızın yüksekliğine ve sandalyenizin yerine göre 90 derece dönebilmesi ve aşağı yukarı hareket edebilme özelliği ile birlikte 18 derece arkaya ve 3 derece öne hareket edebilmesi sayesinde olağanüstü kullanım rahatlığı sunar.

Energystar 8.0 ve CE Sertifikaları

ENERGYSTAR 8.0 sertifikalı Casper 21.5" monitör ile hem enerji tasarrufu sağlayarak şirket bütçenizi rahatlatın hem de doğayı koruyun. Sahip olduğu CE sertifikası ile de kullanım esnasında sağlığınıza da özen gösterin.

Hızlı Kullanım

5ms tepkime süresi sayesinde bilgisayarınızı kullanırken, mouse komutlarınızı hızlıca algılar ve işlerinizi duraklamadan hızlıca yapabilirsiniz.

Canlı ve Net Bakış

16.7milyon renk aralığı ile sınırsız renk çeşitliliği sağlarken, 1000:1 kontrast oranı ile renk doygunluğu sağlar. Böylece Full HD keyfinin yanı sıra ekran kalitesinin keyfini de çıkartmanızı sağlar.


Çift Hoparlör ile Güçlü Sesler

Her biri 1watt çift hoparlörlü sistemiyle ses, müzik ve efektleri birbirine karışmadan duyabilirsiniz.Üstelik, ofis çalışmalarında paylaştığınız sesli dosyaları kaliteli bir şekilde uygulayarak daha verimli çalışabilirsiniz.


Teknik Özellikler

Ekran: 21.5'' FHD
Çözürlük: 1920 x 1080
Parlaklık: 250 NIT
Tepkime Süresi: 5ms
Yenileme Hızı: 60Hz 
Renk: Siyah
Vesa Desteği: Evet
Eğim Açısı: Arka:18°, Ön:3°
Tak-Kullan Özelliği: Evet
Garanti Süresi: 2 YIL
Güç Kablosu: 1 Adet
HDMI Kablosu: 1 Adet
CE: Evet
Energy Star: Energy Star 8.0
Speaker: 2*1.5 Watt
VGA: 1 Adet
HDMI: 1 Adet
Kontrast Oranı: 1000:1
Anti-Glare: Evet
Ekran: H:170 V:160

Toplam 1 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Ekran & Görüntü
5,0
Boyut & Ağırlık
5,0
Pil & Güç Yönetimi
5,0
Kamera & Multimedya
5,0
İşletim Sistemi & Hafıza
5,0