Asus ROG Strix XG438QR Oyuncu Monitörü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

UZAKTAN KUMANDA

ROG Strix XG438QR, parlaklık, kontrast ve giriş sinyali gibi ayarları yapmanızı sağlayan bir uzaktan kumandayla birlikte geliyor.

SONICMASTER İLE ZENGİN SESLER

ROG Strix XG438QR’da bulunan iki adet dahili 10 W stereo hoparlör ve özel ASUS SonicMaster teknolojisi zengin ve tatmin edici ölçüde gerçekçi sesler oluşturuyor.

120HZ YÜKSEK YENİLEME HIZI

ROG Strix XG438QR, 120Hz'lik son derece yüksek yenileme hızı ile en hareketli oyunların bile en yüksek görüntü ayarlarında akıcı ve takılma olmadan oynanabilmesini sağlıyor.

DÜNYANIN EN BÜYÜK VE EN HIZLI 4K FREESYNC OYUNCU MONİTÖRÜ

ROG Strix XG438QR akıcı görüntüler ile yüksek kontrastlı HDR performansının mükemmel dengesini sunarak inanılmaz derecede etkileyici oyun deneyimi sunan bir HDR oyuncu monitörü. Ekranda 43 inç boyutunda ve 120 Hz yenileme hızına sahip bir 4K panel bulunuyor. Bunun yanı sıra ürün DisplayHDR™ 600 sertifikası için %90 DCI-P3 profesyonel renk gamı kapsama oranı ve olağanüstü kontrast ile HDR teknolojisine ve AMD FreeSync™ Premium Pro teknolojisine sahip. ROG Strix XG438QR ayrıca GameFast Giriş teknolojisi ile daha hızlı ve gecikmesiz kontrol imkanı sunarak oyun deneyimlerini zenginleştiriyor ve oyunculara rakiplerine karşı avantaj sağlıyor.

YANSIMA ÖNLEYİCİ EKRAN

Yansıma önleyici ekran, aydınlatmanın değişken olduğu iç mekanlarda içerikleri daha kolay görmeyi sağlıyor, oyun oynarken ve film izlerken daha rahat bir izleme deneyimi sunuyor.

GAMEFAST GİRİŞ TEKNOLOJİSİ

ROG Strix XG438QR, GameFast Giriş Teknolojisi ile giriş gecikmesini en aza indiriyor. Bu teknoloji hareket dağıtımının daha hızlı yapılmasını sağlar. Bu sayede, oyun içi aksiyonda her zaman hassas zamanlama ile gerektiği gibi hızlı olabilirsiniz.

BÜYÜK EKRANDA OYUN VE EĞLENCE

Oyunculara yönelik özelliklerle donatılan 43 inç ROG Strix XG438QR, genellikle daha küçük panellerde bulunan yüksek yenileme hızlarından ve değişken yenileme teknolojisinden ödün vermeden etkileyici bir büyük ekran deneyimi sunuyor.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ASUS ROG STRİX XG438QR MONİTÖR
Üretim Yeri
ÇİN
Ekran Panel Tipi
VA
Ekran Boyutu (inç)
43
Ekran Çözünürlüğü (pixels)
3840X2160 PIXELS
Ekran Çözünürlük Standardı
BELİRTİLMEMİŞ
Ekran Teknolojisi
BELİRTİLMEMİŞ
Yenileme Hızı (hz)
120HZ
Tepki Süresi (ms)
4 MS
Display Port
BELİRTİLMEMİŞ
Vga
BELİRTİLMEMİŞ
Usb 2.0 Adedi
BELİRTİLMEMİŞ
Usb 3.0 Adedi
VAR
Usb 3.1 Adedi
BELİRTİLMEMİŞ
Usb 3.2 Adeti
2
Usb Type C Adedi
BELİRTİLMEMİŞ
Hdmı Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Ağırlık (gr)
15.6 KG
Boyutlar (gxyxd) (cm)
974.6 X 631.3 X 301.5 MM
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
ASUS
Henüz yorum yok