Acer Nitro VG240YBMIIX 23.8 inç 75Hz 1ms (HDMI+Analog) FreeSync Full HD IPS Monitör UM.QV0EE.001

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Benzersiz Oyun Performansı

Oyun oynamadan günlük kullanıma, ofis kullanımından yüksek renk doğruluğu gerektiren profesyonel kullanıma kadar pek çok seçenek sunan Acer VG240YBMIIX IPS monitör, sahip olduğu özellikler ile benzersiz bir oyun süreci vadeder.

Düşük Gecikme Süresi Avantajı

1ms olan gecikme süresi, oyunlarda nişan alma, ateş etme, obje toplama, düşmandan kaçınma gibi durumlarda tepkilerinizi anında oyuna yansıtarak oyunda kalmanızı sağlar.

Akıcı Görüntü Sağlayan FreeSync Desteği

AMD FreeSync desteği sayesinde yüksek yenileme hızlarına ekran yırtılması olmadan çıkabilir, en aksiyonlu oyunlarda akıcı ve net görüntüler ile oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Her Açıdan Net Görüntü

178 derece izleme açısı ile fark yaratan Acer VG240YBMIIX monitör, hangi açıdan bakarsanız bakın, canlı görüntü verir. Bu sayede monitörünüzü dilediğiniz açı ile konumlandırabiliriz.

Tüm Sistemlere Uygun Bağlantı Seçenekleri

Hem VGA hem de HDMI bağlantı seçenekleri sunan Acer VG240YBMIIX monitör, eski ve yeni tüm sistemler ile uyumludur. Ayrıca HDMI bağlantı seçeneği sayesinde oyun konsolları ile de kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Ekran Boyutu: 23,8 inç/60,5 cm
  • Ekran Çözünürlüğü: 1920x1080p
  • Ekran Teknolojisi: IPS
  • Yenileme Hızı: 75 Hz
  • Tepki Süresi: 1 ms
  • Parlaklık: 250 cd
  • Kontrast: 1000:1
  • Renk Sayısı: 16.7 Milyon
  • FreeSync: Var
  • HDMI: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.