Acer KG242Y 23.8 inç FreeSync 75Hz 1ms (HDMI+VGA) Full HD IPS LED Monitör UM.QX2EE.012

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Kontrast ve Canlı Renkler

Modelde kullanılan 95 PPI piksel yoğunluğu, renklerin daha canlı olmasına olanak sağlar. Öte yandan yüksek dinamik ve statik kontrast değerleri sayesinde göze çok daha hoş gelen görüntüler elde etmek mümkündür. Monitör ile yaklaşık 16.7 milyon rengi görüntülemek olasıdır.

Yüksek Çözünürlüklü Geniş Ekran

FHD çözünürlük standardı ile dikkat çeken model, 1920 x 1080 piksel çözünürlüğü ile birçok görüntünün cam gibi net bir şekilde görülmesini sağlar. Acer monitörün 23,8 inçlik ekranı, film severler için oldukça idealdir.

Çok İşlevsel Bağlantı Özellikleri

Acer tarafından hem günlük kullanım hem de oyun amacıyla üretilen monitörde 2 adet HDMI ve 1 adet VGA girişi yer alır. Üründe bulunan HDMI girişleri sayesinde bilgisayarlardan monitöre görüntü aktarmak kolaylaşır. Öte yandan VGA girişi ile de analog olarak görüntü aktarımı yapılabilir.

Düşük Güç Tüketimi Sayesinde İlgi Odağı

Yıllık güç tüketimi yaklaşık 20 kWh olan Acer monitör, A sınıfı enerji belgesine sahiptir. Düşük güç tüketimi ile bilinen ürün, çalışırken saatlik 14 W elektrik enerjisi tüketilir. Öte yandan ürünün bekleme modundaki enerji sarfiyatı ise 0,5 W olarak dikkat çeker.

Şık Tasarıma ve Hafif Bir Yapıya Sahip

3,73 kilogramlık ağırlığı ile arzu edilen her yere rahatlıkla taşınabilen modelde ince çerçeve kullanılır. Şık tasarımı sayesinde birçok tüketicinin tercihi olan monitörün ön ve arka çerçeve rengi siyahtır.

Teknik Özellikler

  • Renk: Siyah
  • Enerji Tüketim Sınıfı: A
  • Ekran Boyutu: 23,8 inç
  • Ekran Teknolojisi: IPS
  • En Boy Oranı: 16:9

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.