Acer ED320QRP 31.5 inç 165Hz 5ms (HDMI+Display) FreeSync Full HD Curved Monitör UM.JE0EE.P01

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Full HD Ekranda Kaliteli Görüntü Avantajı

Bilgisayar monitörü sayesinde full HD ekranda kaliteli görüntü avantajına sahip olursunuz. İster oyun oynarken isterseniz çalışırken rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kavisli Yapısıyla Estetik

Monitör ekranı kavisli yapısıyla hem estetik hem de kullanışlıdır. Kavisli ekran yapısı, oyunun içinde hissetmenizi sağlayan özelliğiyle ön plana çıkar. Ayrıca 16.7 milyon renk alternatifiyle en güzel görüntülerin elde edilmesini sağlar.

5ms Tepki Süresi

5ms tepki süresine sahip olarak üretilen monitörü avantajlı olarak kullanabilirsiniz. Tepki süresi sayesinde kısa sürede hamle yapabilirsiniz.

165Hz Yenileme Hızı

Monitörün yenileme hızı 165Hz olarak belirtilir. Bu hız sayesinde diğer oyunculara karşı daha başarılı olma şansınız artar.Oyun Keyfinizi Artıran Yüksek Performans

Görüntü kalitesi sayesinde oyun keyfinizi artıran bir yapıya sahiptir. Ayrıca kavisli ekran yapısı, boyutları ve birçok özelliği ile tercih edebileceğiniz avantajlı bir monitördür.

Teknik Özellikler

  • Tepki Süresi: 5ms
  • Ekran: 35 inç
  • Görüntü: Full HD
  • Ekran Yapısı: Kavisli
  • Yenileme Hızı: 165Hz
  • Renk Sayısı: 16.7 Milyon

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.