Mcdodo Hu-7750 5in1 Type-C Hdmi+Macbook Çevirici Çoklayıcı Adaptör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

DEYTECH GROUP İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-137742

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Mcdodo 5in1 Type-C HDMI+Macbook Çevirici Çoklayıcı Adaptör-Gri Hu-7750

5in1 özelliği ile tek Type C girişli cihazlarınızı birden çok girişe çevirebilirsiniz.100W PD hızlı şarj desteği, 3 adet USB 3.0 girişi ile 5 Gbps hızında veri aktarımı yapmanızı sağlar. HDMI girişi ile 4K çözünürlükte görüntü aktarımı yapabilirsiniz. Sürücü ihtiyacınız yoktur; cihazınıza bağladığınız anda direk bağlanır. Type C cihazlar ile uyumlu şekilde çalışır. iPad tabletler ile uyumludur. 

Teknik Özellikler

  • Girişler: 3x USB3.0 (Yüksek Hızlı Veri Aktarımı) 1x PD Type-C (100W PD Hızlı Şarj Desteği) 1x HDMI (4K Çözünürlük Desteği)

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.