Samsung AR12TSFCAWK SK WindFree Premium Duvar Tipi Split Klima

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EGEİZO DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI YAPI İNŞAAT İZOLASYON SAN.TİC.LTD.ŞTİ.-142107

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Samsung ile Akıllı Bir Deneyim

Isıtma ve soğutma ihtiyaçlarını bir arada karşılayan Samsung AR12TSFCAWK/SK premium duvar tipi klima, SmartThings desteği ve çok daha fazlasıyla ideal bir klima tercihi olma özelliği taşır.

İster Sıcak, İster Soğuk

Isıtma ve soğutma ihtiyaçlarını tek bir cihazda karşılayan Samsung klima, tüm mevsimler için tercih edilebilir. Bu sayede klimanızı soğuk kış günlerinde ısınmak için veya bunaltıcı yaz günlerinde serinlemek için tercih edebilirsiniz.

WindFree Teknolojisi

Rüzgar oluşturmadan sıcak veya soğuk havanın kullanım alanı içinde yayılmasını sağlayan WindFree teknolojisi, konforlu ve hesaplı özellikler sunar.

Konforlu Bir Deneyimin Tadını Çıkarın

Daha rahat bir uyku deneyimi yaşatan Samsung premium WindFree klima, rahatsız edici rüzgarları ve istenmeyen sağlık sorunlarını ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Yapay Zeka Soğutma Teknolojisi

Kullanıcı ihtiyaçlarına göre uygun bir şekilde çalışan Samsung AR12TSFCAWK/SK duvar tipi split klima, Ortam sıcaklığını sizin için otomatik olarak düzenler ve keyifli bir deneyim yaşamanıza yardımcı olur.


Filter Plus ile Daha Güvenli

Samsung klimada yer alan ve değiştirilebilen Filter Plus, havadaki zararlı maddeleri ve bakterileri tutarak hapseder. Bu sayede daha sağlıklı bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.


Üst Düzey Enerji Verimliliği

A++ enerji sınıfına sahip olan Samsung AR12TSFCAWK/SK, WindFree teknolojisiyle birlikte enerji tüketimini çok daha düşük seviyelere indirir.

Teknik Özellikler

 • Model: AR12TSFCAWK/SK
 • Klima Türü: Split
 • Enerji Sınıfı: A++
 • Soğutma Kapasitesi: 11942 BTU
 • Ses Seviyesi: 59 dB
 • Soğutma Çalışma Aralığı: -10 / 46 Derece
 • İç Ünite Boyutları: 1055 x 299 x 215 mm
 • Dış Ünite Boyutları: 880 x 638 x 310 mm
 • İç Ünite Ağırlığı: 11.5 kg
 • Dış Ünite Ağırlığı: 39.8 kg
 • Soğutucu Tipi: R410A

Genel Özellikler

Kullanım Tipi
Duvar Tipi
Enerji Sınıfı
A++

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.