Lg Dualcool 24.000 Btu A++ S24ETK Klima

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

KOÇ TİCARET BEYAZ EŞYA VE KLİMA SERVİS BAKIM İNŞ SAN LTD ŞTİ-146856

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Daha Hızlı Soğutma Daha Hızlı Konfor

LG DUAL Inverter Compressor ile daha hızlı ve konforlu soğutma. Enerji Faturalarından Tasarruf Edin ve Çevreyi Koruyun. Daha verimli soğutma ile enerji tüketiminizi ve elektrik faturanızı azaltın. İşini İyi Yapan Teknoloji ile Daha az gürültü çıkaran bir klima ile sessiz ortamda rahat uyuyun. Otomatik İç Temizlik. Her zaman temiz kalmasını sağlamak için klimanın içindeki nemi otomatik olarak kurutur. R32 soğutucunun geliştirilmiş enerji verimliliği ile çevre kirliliğini önleyin. Kurulumu daha az zaman ve çaba gerektiren klima ile serin havanın keyfini daha çabuk çıkarın. Otomatik olarak ayarlanan işlevlerle* en rahat uyku ortamını yaşayın. Konfor uyku işlevi etkinleştirildiğinde. İster tek başınıza ister ailenizle birlikte, enerji tüketimini ihtiyaçlarınıza göre 4 farklı seviyede kontrol edin. Ekran sizi bilgilendirir, böylece enerji tüketimini kolayca izleyebilir ve azaltabilirsiniz. Klima çalışması sırasında enerji tüketimi. Verimli, Daha Hızlı, Dayanıklı, Daha Sessiz, DUAL Inverte .

10 Yıl Garanti

10 yıl garantiye sahip kompresör, en iyi performansını daha uzun süre sürdürecektir. DUAL Inverter Compressor ile zorlu iklimlerde bile tüm yıl boyunca rahat edin.

10 Yıl Garanti

10 yıl garantiye sahip kompresör, en iyi performansını daha uzun süre sürdürecektir. DUAL Inverter Compressor ile zorlu iklimlerde bile tüm yıl boyunca rahat edin.

Daha Hızlı Soğutma Daha Hızlı Konfor

LG DUAL Inverter Compressor™ ile daha hızlı ve konforlu soğutma. Enerji Faturalarından Tasarruf Edin ve Çevreyi Koruyun. Daha verimli soğutma ile enerji tüketiminizi ve elektrik faturanızı azaltın. İşini İyi Yapan Teknoloji ile Daha az gürültü çıkaran bir klima ile sessiz ortamda rahat uyuyun. Otomatik İç Temizlik. Her zaman temiz kalmasını sağlamak için klimanın içindeki nemi otomatik olarak kurutur. R32 soğutucunun geliştirilmiş enerji verimliliği ile çevre kirliliğini önleyin. Kurulumu daha az zaman ve çaba gerektiren klima ile serin havanın keyfini daha çabuk çıkarın. Otomatik olarak ayarlanan işlevlerle* en rahat uyku ortamını yaşayın. *Konfor uyku işlevi etkinleştirildiğinde. İster tek başınıza ister ailenizle birlikte, enerji tüketimini ihtiyaçlarınıza göre 4 farklı seviyede kontrol edin. Ekran sizi bilgilendirir, böylece enerji tüketimini kolayca izleyebilir ve azaltabilirsiniz. Klima çalışması sırasında enerji tüketimi. Verimli, Daha Hızlı, Dayanıklı, Daha Sessiz, DUAL Inverte

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LG DUALCOOL 24.000 BTU A++ S24ETK KLİMA
Üretim Yeri
GÜNEY KORE
Ürün Tipi
DUVAR
Desi
150
Güç (w)
BELİRTİLMEMİŞ
Btu (soğutma Kapasitesi)
24000
Soğutma Enerji Sınıfı
A++
Btu (ısıtma Kapasitesi)
24000
Isıtma Enerji Sınıfı
A++
İç Ünite Gürültü Düzeyi (db)
BELİRTİLMEMİŞ
İç Ünite Ağırlığı (kg)
BELİRTİLMEMİŞ
İç Ünite Boyutları (g X Y X D) (cm)
BELİRTİLMEMİŞ
Dış Ünite Gürültü Düzeyi (db)
BELİRTİLMEMİŞ
Dış Ünite Boyutları (g X Y X D) (cm)
BELİRTİLMEMİŞ
İnverter
VAR
Sessiz Çalışma Modu
VAR
İyonizer
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
3 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LG
Henüz yorum yok