Sepet 0

Altus No-frost Derin Dondurucular Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1555 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Temizle

Altus No-Frost Derin Dondurucular: Gıda Saklamanın Yeni Çağı

Altus no-frost derin dondurucu, üstün teknolojik özellikleriyle yenilikçi bir kullanım sunar. Birçok model hem dondurucu hem de derin dondurucu olarak kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. İstenilen gıdanın efektif bir şekilde saklanmasına imkan tanıyan bu tür derin dondurucular, Altus teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Her modelde farklı sayıda çekmece mevcuttur. Böylelikle aynı anda daha fazla ürünün muhafazasını mümkün kılar. No-frost derin dondurucular kategorisinde yer alan Altus ürünleri hem tasarımsal özellikleri hem de sahip olduğu işlevler sayesinde gıda saklamanın yenilikçi bir yoludur. Siz de Turkcell Pasaj’da kendisine yer bulan Altus no-frost derin dondurucuları ve özelliklerini inceleyerek istediğiniz modeli çok özel fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Dondurucu Teknolojisinde Devrim: Altus No-Frost Derin Dondurucular

Altus no-frost derin dondurucu modelleri, dondurucu teknolojisinde bir devrim olarak nitelendirilebilir. Çünkü Altus teknolojisi ile tasarlandığı için kullanım sırasında yüksek performans gösterir. Birçok farklı modele ev sahipliği yapan Altus marka no-frost derin dondurucuların sahip olduğu özellikler genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

  • İstediğiniz gıdayı uzun süre muhafaza edebilmenizi sağlar.
  • Hem dikey hem de yatay olmak üzere iki farklı formda üretilebilir. Böylelikle kullanılacak alanla tam bir uyum yakalar.
  • Birçok model, elektronik sensörlere sahiptir. Bu sensörler, sıcaklık kontrolünün gerçekleştirilmesini sağlar.
  • Raf sistemleri son derece gelişmiş olup farklı sayıda rafların bulunduğu derin dondurucularda ürünleri muhafaza etmek son derece kolaydır.
  • Derin dondurucuların üzerinde yer alan elektronik göstergeler, dondurucuların kolay ve pratik bir şekilde kontrol edilmesine imkan tanır.
  • Derin dondurucuların tamamı geniş bir iç hacme sahiptir. Bu sayede temel ihtiyaçların depolanmasına olanak sağlar.
  • Birçok modelde kapı yönü kullanılacak alana göre değiştirilebilir. Ayrıca kapının uzun süre açık kalması, alarmın devreye girmesine ve kullanıcıya uyarıda bulunmasına olanak tanır.
  • Her bir model, karlanma ve buzlanmayı engelleyen no-frost teknolojisine sahiptir.
  • Genellikle ürünlerin çalışırken çıkardıkları ses seviyesi oldukça düşüktür. Bu sayede yaşam alanlarında rahatsız edici bir sesin oluşmasını önler.
  • Ürünlerin hızlı bir şekilde dondurulmasına imkan tanıyan bir teknolojiye sahiptir.

Altus imzasını taşıyan no-frost derin dondurucuların tamamı, fonksiyonel özellikleriyle yenilikçi bir kullanım sunar.

Akıllı Koruma Sunan Altus No-Frost Derin Dondurucular ile Tazelik Yakalayın

Altus no-frost Dondurucu modelleri, akıllı koruma sunan teknolojisiyle gıdaların her zaman taze bir şekilde muhafaza edilmesini sağlar. Altus teknolojisiyle üretilen no-frost derin dondurucular, otomatik donma özelliğine sahiptir. Bu özellik, içeriden biriken nemin giderilmesini sağlar. Bu durum, donan gıdaların üzerinde nem oluşmasını engellediği için gıdaların muhafaza edilirken birbirine yapışmasını engeller. Bunun yanı sıra no-frost derin dondurucularda hava dolaşımını arttırmak olan bir fan bulunur. Bu fan, sıcaklığın homojen bir şekilde dağılmasına imkan tanır. Derin dondurucu içinde yer alan gıdalar, eşit bir şekilde donar. Altus imzasını taşıyan derin dondurucular, gıdaların her zaman taze kalmasına imkan tanır. Çünkü dondurucu içindeki hava, nemi kontrol eder. Nem kontrolünün gerçekleştirilmesi, gıdaların her zaman tazeliğini korumasına imkan tanıdığı için dilediğiniz zaman gıdaları derin dondurucudan çıkararak taze bir şekilde tüketebilirsiniz.

Kolay Kullanım Sunan Altus No-Frost Derin Dondurucular ile Mutfakta Pratiklik

Altus marka no-frost özellikli derin dondurucular, kolay bir kullanım imkanı sunar. Örneğin derin dondurucuların kapı yönü, kullanılacak alana göre değiştirilebilir. Bu durum, kapının çok daha rahat ve işlevsel bir şekilde açılmasını sağlar. Bunun yanı sıra Altus no-frost derin dondurucu özellikleri arasında yer alan kapı alarmı, derin dondurucunun uzun süre açık kalması durumunda uyarı vermesini sağlar. Ürünlerin her birinin üzerinde kontrol panelleri yer alır. Böylelikle derin dondurucuyu çok daha kolay bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

Temizlik ve Bakımda Kolaylık Sunan Altus No-Frost Derin Dondurucular

Altus marka derin dondurucular, temizlik ve bakımda kolaylık sunar. Çünkü hijyenik bir kullanım için son derece özel bir şekilde tasarlanmıştır. Ürünlerde yer alan raflar kolaylıkla yerinden çıkarılabilir. Böylelikle rafları temizlemek oldukça basit bir işlem haline döner. Bunun yanı sıra geniş iç hacmi ile derin dondurucuların iç kısımlarının temizlenmesi de mümkündür. Derin dondurucu modellerinin her biri, kolay temizlenebilir malzemelerden üretilmiştir. Üründe yapılan temizliğin uzun süre kalmasını sağlayan bu özellik, aynı zamanda derin dondurucuların steril bir şekilde kullanılmalarına da imkan tanır.

Enerji Dostu Tasarım: Altus No-Frost Derin Dondurucuları ile Tasarruf Edin

Altus no-frost derin dondurucu 5 ve 6 çekmeceli modellerinin her biri enerji dostu bir tasarıma sahiptir. Kullanım sırasında enerjinin verimli bir şekilde kullanılmasını sağladıkları için enerji tüketiminin azalmasına katkıda bulunur. Her bir ürünün dış kısımlarında yüksek izolasyon sağlayan malzemeler kullanılır. Böylelikle içerideki soğuk hava dışarıya çıkmaz. Ayrıca daha az enerji tüketimini sağlayan motorlar ve kompresörlere sahiptir. Klasik ampullere göre çok daha az enerji tüketen LED aydınlatma sistemleri, daha az enerji tüketimini destekler. Altus tasarımlı derin dondurucuların bazılarında ekonomik mod bulunur. Böylelikle kullanıcı, derin dondurucuyu ekonomik modda çalıştırabilir. Sahip olduğu özelliklerin tamamı, Altus no-frost dondurucularda daha az enerji tüketimini olanaklı hale getirir. Kullanım sırasında daha az enerji harcadığı için elektrik faturalarınızın yükselmesini önleyebilirsiniz.

Şıklık ve İnovasyon: Altus No-Frost Derin Dondurucular ile Mutfağınızı Geliştirin

Fonksiyonel tasarımlarıyla ön plana çıkan ve beyaz eşya kategorisinde yer alan Altus derin dondurucular, aynı zamanda şık ve zarif detaylara sahiptir. Farklı boyut seçeneklerine sahip olduğundan, kullanılacak alana tam olarak uyum sağlayabilir. Bunun yanı sıra sade ve zarif bir şekilde tasarlanan derin dondurucular, mutfakların çok daha estetik bir görünüm elde etmesini olanaklı hale getirir. Yaşam alanlarına yenilikçi bir görünüm katmayı amaçlayan derin dondurucu modellerinin kapak kısımlarının yönü kullanılacak alana göre değiştirilebilir. Böylelikle derin dondurucuların kapaklarını her zaman istediğiniz yöne doğru açma şansı elde edersiniz.

Yenilikçi Özellikleri ile Dikkat Çeken Altus No-Frost Derin Dondurucular Turkcell Pasaj’da!

Altus imzasını taşıyan no-frost teknolojili derin dondurucular, yenilikçi ve teknolojik özellikleriyle dikkatleri üzerine çeker. Gıdaların her zaman taze kalmasını sağlayan no-frost teknolojisi ve modellerde yer alan raf sayıları, aynı anda pek çok ürünün sorunsuz bir şekilde muhafazasına imkan tanır. Ayrıca gıda ürünleri tazeliklerini korudukları için gıdaları istediğiniz zaman derin dondurucudan çıkararak tam da istediğiniz lezzetlere ulaşabilirsiniz.

Derin dondurucular kategorisinde yer alan Altus marka modeller, çoğunlukla yüksek buz yapma kapasitesine sahiptir. Bu sayede kalabalık grup toplantılarında bile içeceklerinizi soğuk bir şekilde servis edebilirsiniz. Geniş bir iç hacme sahip olan derin dondurucuların her biri, tek seferde çok daha fazla gıda ürününü muhafaza etmenizi sağlar. Böylelikle dilediğiniz an istediğiniz lezzetleri yapabilecek gıda ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Derin dondurucularda raf sayıları farklılık göstermekte olup bu durum, ürünlerin fonksiyonel bir şekilde kullanılmasına imkan tanır. Örneğin Altus no-frost derin dondurucu 8 çekmeceli modeller, 8 adet çekmecesi ile tek seferde çok daha fazla ürünün saklanmasını sağlar.

Altus marka derin dondurucu modellerini bir arada sizlere sunan Turkcell Pasaj, istediğiniz ürüne çok özel fiyatlarla sahip olmanızı sağlıyor. Altus no-frost derin dondurucu fiyatları ile ilgili bilgi alabilir, arzu ettiğiniz ürünleri güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Daha Fazla

​​