Samsung RT38K50AQWW TR No Frost Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

TEVFİK ELEKTRONİK MEDİKAL OTOM. OTO KİR.DY.TÜK.ML.SAN.TİC.LT

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Dijital İnverter ile Otomatik Soğutma

Soğutucu ve dondurucu bölme içine yerleştirilen gıdalar ve açılıp kapanan kapı nedeniyle değişen ısıyı sabit tutmak için 7 farklı seviyede otomatik olarak ısı ayarı yapan dijital inverter kompresör, pratik bir kullanım avantajı sunar.

Enerji Tasarruflu Çalışma Prensibi

Otomatik ısı ayarı yapan dijital invertör kompresör, buzdolabının iç ısısını sadece gerektiğinde ayarlayarak enerji israfını önler. Bu sayede daha az enerji tüketerek gıdalarınızı muhafaza eden Samsung RT38K50AQWW/TR No-Frost buzdolabı, hem bütçe dostu bir kullanım süreci sağlar hem de kullanım ömrünü korur.

Yüksek Verimlilik Sunan LED Aydınlatma

Üst ve yan taraflarda konumlandırılan lambalardan meydana gelen LED aydınlatma sistemi, hem düşük enerji tüketen hem de konumu sebebiyle tüm dolap içinin net olarak görünmesini sağlar.

Konfor Sunan Kapı İçi Derin Raflar

Samsung RT38K50AQWW/TR No-Frost buzdolabının kapısında yer alan ve ekstra derin olarak tasarlanan raflar, geniş kavanozlardan uzun şişelere kadar pek çok ürünü rahatça yerleştirmenizi sağlar.

Ultra Sessiz Çalışma Avantajı

Sadece 40 dB çalışma sesine sahip olan Samsung RT38K50AQWW/TR No-Frost buzdolabı, neredeyse duyulmayacak kadar düşük bir ses çıkarır. Bu sayede çevreye rahatsızlık vermeden yiyeceklerinizi muhafaza eder.

Eşit Soğutma Sağlayan Sistem

Çoklu akış sistemi sayesinde düzenli olarak soğuk hava sirkülasyonu sağlar ve soğutucu bölmesinde yer alan tüm gıdaları eşit şekilde soğutur. Gıdaların son tüketim zamanından önce bozulmasını önleyerek kullanım ömrünü korur.

Koku Giderici Filtre Özelliği

Ağır kokuya sahip olan gıdaları sorunsuz bir şekilde muhafaza etme avantajı sunan koku giderici filtre, hem gıda kokularının birbirine karışmasını önler hem de kokuların dolap içine sinmesine engel olur.

Hareketli Temperli Cam Raflar

Soğutucu bölmesinde yer alan temperli camlar uzun bir kullanım ömrü sunarken hareketli tasarımı sayesinde farklı boyutlardaki gıda ve saklama kaplarının düzenli konumlandırılmasını sağlar.

Teknik Özellikler

 • Buzdolabı Tipi: Üstten Donduruculu
 • Soğutma Sistemi: No-Frost
 • Toplam Net Hacim: 390 litre
 • Dondurucu Net Hacmi: 90 litre
 • Soğutucu Net Hacmi: 300 litre
 • Soğutucu Raf Sayısı: 3 adet
 • Kapı Sayısı: 2 adet
 • Kapı Raf Sayısı: 3 adet
 • Enerji Sınıfı (A-G): E
 • Yıllık Enerji Tüketimi: 296 kWh
 • Ses Seviyesi: 40 dB
 • Aydınlatma: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.