Altus AL 366 Bs 503 Lt Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Çift Raflı Dondurucu Bölmesi

Dondurucuyu iki eşit parçaya bölen cam raf sayesinde daha düzenli bir kullanım alanı vadeden Altus Al 366 BS buzdolabı, donuk gıdaları daha kolay kategorize etmenize olanak tanır. Bu sayede donuk ürünlerinizi ambalaj türüne ve kullanım alışkanlıklarınıza göre sınıflandırabilirsiniz.

Bütçe Dostu Sesli İkaz Sistemi

Kapısını açık unuttuğunuzda sesli uyarı veren Altus Al 366 BS buzdolabı hem gereksiz enerji tüketiminin önüne geçer hem de gıdaların ısınmasını engelleyecek son tüketim tarihinden daha önce bozulmalarını önler.

Elektrik Kesintisine Karşı Korumalı Yapı

Sıcaklık yükselme süresi toplam 20 saat olan Altus Al 366 BS buzdolabı, olası elektrik kesintilerinde içindeki gıdaları 20 saate varan süreler ile serin tutmaya devam eder. Bu çalışma prensibi sayesinde gıdaların kısa sürede çözünerek bozulması da önlenmiş olur.

Aileler için İdeal Kapasite

Toplamda 503 litre net hacme sahip olan Altus Al 366 BS buzdolabı, gıda alışverişini aylık olarak yapan kullanıcılar ve aileler için ideal olan kapasitesi ile fark yaratır. Bu geniş kapasite sayesinde hem dondurucu hem de soğutucu bölmelerde çok miktarda gıda muhafaza edebilirsiniz.

Beş Raflı Soğutucu Bölmesi Dizaynı

5 adet cam raf ve 1 adet sebze/meyve çekmecesinden meydana gelen soğutucu bölmesi, sade tasarımı ile kullanışlı bir alan sunar. Bununla birlikte kapı kısmın da yer alan ayarlanabilir raflar ise içecek ve yumurtalar için idealdir.

Değiştirilebilir Kapı Açılış Yönü

Mutfak dekorasyonunuza ve kullanım alışkanlıklarınıza göre Altus Al 366 BS buzdolabının kapı yönünü dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Büyük bir konfor sunan bu özellik, yeni buzdolabınıza daha kolay adapte olmanıza da yardımcı olur.

Hızlı Gıda Soğutma Opsiyonu

Enerji tasarruflu ve uzun ömürlü bir kullanım için tasarlanan Altus Al 366 BS buzdolabı, hızlı soğutma sistemi sayesinde yeni eklenen gıdaların kısa sürede ideal saklama ısısına ulaşmasını sağlar. Bu sayede hem daha az miktarda enerji tüketir hem de soğutucu bölmesindeki gıdaların kullanım ömrünü korur.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ALTUSAL 366 BS 503 LT BUZDOLABI
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
ÇİFT KAPILI
Hacim (lt)
90 - 200 L
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
BELİRTİLMEMİŞ
Desi
360
Gürültü Düzeyi (db)
BELİRTİLMEMİŞ
Kapı Sayısı
2
Sesli Uyarı
BELİRTİLMEMİŞ
Genişlik (cm)
BELİRTİLMEMİŞ
Derinlik (cm)
BELİRTİLMEMİŞ
Yükseklik (cm)
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
GRİ
Ana Renk
GRİ
Renk
GRİ
Garanti Süresi
3 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
ALTUS
Henüz yorum yok