Silverlit Screaming Pals Bağıran Canavarlar

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Neco Dış Ticaret Oyuncak Pazr.San.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Eğlenceli Bağıran Canavarlar 

Screaming Pal ile tanışın; Screaming Pals bağıran canavarlar 6 farklı renkte. Saçımı çek ve çığlığımı dinle. Daha uzun çekersen daha fazla bağırıyorum. 5 saniye çekersen canavar bir sesle şarkı söylüyorum. Süreye bağlı olarak uzun veya kısa sesler yapabilirsiniz! Daha da fazla eğlence için 6 Screaming Pals'ı toplayın! Çok sayıda ses efektine sahip sevimli etkileşimli oyuncak.

Screaming Pals ile oynayalım

Bağırışlarını ve çığlıklarını duymak için silikon saçlarını çekin. Ne kadar uzun çekerseniz, o kadar uzun çığlık atıyorlar! 

15 Farklı Ses Efekti

Tüm Screaming Pals Bağıran Canavarların kendine özel sesi ve sizi eğlendirecek 15 farklı ses efekti vardır.

Çığlık Atması İçin Pals’ın Saçını Çek

Farklı ses efektleriyle çığlık atması için saçlarını 2 saniyede bir çek. Ve çıkan korkunç sesleri etkin kılmak için 5 saniye çek.

Özellikler

  • 3 x 1.5 V AG13/LR44 (Piller dahildir)
  • +3 Yaş için uygundur

Kutu İçeriği

  • 1 x Screaming Pals
  • 1 x Kullanma Kılavuzu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.