Bix BX10HB 8 in 1 USB Type-C Multiport Çoklayıcı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

8 in 1 Çok Portlu Adaptör

Çok portlu yapısı sayesinde 3 adet USB 3.0 portu, 1 adet Gigabit ethernet portu, 1 adet PD şarj portu, 1 adet 4K HDMI girişi, 1 adet Micro SD kart girişi ve 1 adet SD kart girişine sahip olan bu çok yönlü ve hızlı adaptör bilgisayarınızın ihtiyacı olan tüm bağlantıları tek başına karşılar ve anında çoklama yapmanıza olanak tanır. Sahip olduğu alüminyum kasa, Apple cihazlarınızda bütünlük sağlar ve Macbook'larınızın şıklığını arttırır.

USB 3.0 ile 5Gbps'ye Kadar Hızlanın

USB Type-C çok portlu adaptör 2 adet USB 3.0 portuna sahiptir. Bu iki port klavye, mouse, USB flash bellek vb. gibi cihazları Type-C cihazınıza bağlamanızı sağlar. Çok fazla USB girişi olmayan ultrabook ve macbook gibi cihazlar için işlevsel bir kullanıma sahiptir.  2 port USB 3.0 ile veri aktarım hızını 5Gbps’ye kadar çıkarabilirsiniz.  Otomatik geçiş moduyla BC 1.2 şarj fonksiyonunu desteklemektedir.

USB Type-C Giriş ve Çıkış Desteği

Hem giriş hem de çıkış olarak kullanabileceğiniz USB Type-C portu sayesinde veri aktarımını kolaylıkla ve daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bilgisayarınızı şarj etmek için bir şarj kablosunu USB-C portuna bağlayıp USB portlarını kullanırken, aynı zamanda Type-C dizüstü bilgisayarınızı şarj edebilirsiniz. Hem veri aktarımı hem de şarj yapabileceğiniz bu HUB çalışmalarınıza işlevsellik katacak.

Gigabit Ethernet Portu

Gigabit Ethernet portu süper hızlı ağlara erişim sağlar, 10/100 ethernet ile geriye doğru uyumludur. Kullandığınız bilgisayarlarınızı USB portunu kullanarak internet bağlantınıza bağlanmasını sağlar. RJ-45 kablosu üzerinden gelen internet sinyalini USB 2.0 üzerinden kablolu bir ağ bağlantısına dönüştüren bu adaptör ile ağ bağlantınızın hızını kullanabilirsiniz.

4K HDMI Desteği

HDMI erkek-dişi adaptör 30Hz’de 4K, 60Hz’de 1920 x 1080 (1080P) çözünürlükte videoları destekler. Kristal berraklığında, yüksek kaliteli video ve ses aktarımı sağlar.  Sunumlar, toplantılar, konferanslar, seminerler, film geceleri ve daha fazlası için kusursuzdur. HDMI ve VGA aynı anda kullanıldığında, çözünürlük sadece 1080P’ye kadar yükselebilir.

Özellikler

  • Chipset: VL102/PS176/VL817/GL3224/RTL8153B
  • Materyal: Alüminyum
  • Kablo Uzunluğu: 15 cm
  • Ağırlık: 123 gr ± 5 gr
  • Çalışma Sıcaklığı: 0°C - 40°C (35°F - 100°F)
  • Çalışma Nemi: 20% RH - 80% RH 

Nasıl Bağlanır?

  • Adaptörü bilgisayarınıza bağlayın.
  • USB cihazlarınızı USB portlarından herhangi birine bağlayın.
  • HDMI portu; bilgisayardan veya tabletten HDMI ekrana, yayın akışı ve oyun için yüksek çözünürlüklü ses ve video aktarır. 30Hz’de 4K’ya kadar destekler, ayrıca 1080P, 720P, 480P ve diğerlerini de destekler. Kullanımı ve taşınması kolaydır, hot swap destekler.
  • Tak çalıştır özelliği sayesinde ekstra sürücü gerekmez.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.