Tronsmart S3C01 3.5 mm Çevirici Aux Ses Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TURKCELL

Mersis No :3325557348157806 Şehir :Tuzla/İstanbul Adres :Orta Mahalle Öztaş Sokak No:8/1 H Blok Tepeören Tuzla/İstanbul

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kaliteli Ses İletimi

Tronsmart AUX kablo 24 AWG kaliteli bakır kablosu altın uçlu 3.5mm konnektörleri ile ses iletimini en iyi şekilde sağlar.

Dayanıklı ve Yüksek Kalitede Malzeme

Örgülü yapısı sayesinde kırılmalara karşı dayanıklıdır ve kullanılan malzeme sayesinde uzun ömürlü olarak yıllarca kullanabilirsiniz.

İster Telefonda, İster Arabada

Araçlarınızda veya akıllı telefon gibi 3.5mm ses girişine sahip ürünlerde kolay bir şekilde ses aktarımı sağlayabilirsiniz.

Özellikler

  • Model: S3C01
  • Konnektör: 3.5mm Aux
  • Renk: Siyah
  • Uzunluk: 1.2 mt

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.