Ugreen USB 3.0 Type-C Dönüştürücü Adaptör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kolay Kullanım

5 Gbps aktarım hızıyla filmleri, müziği ve daha fazlasını saniyeler içinde senkronize etmenizi sağlar. Bunun için herhangi bir cihazın USB-C bağlantı noktasını, anında USB 3.0’a dönüştürebilirsiniz.

USB On The Go

Ugreen USB-C to USB 3.0 dönüştürücü adaptör, USB-C mobil cihazı, USB’ye bağlamanıza olanak tanır. “USB On The Go” işleviyle USB flash sürücü, klavye, oyun denetleyicisi, kablosuz fareler ve hatta bazı SD TF kart okuyucu gibi çevre birimlerini cihazınıza bağlayabilmenizi sağlar.

Geniş Uyumluluk

USB-C OTG adaptörü; fare, flash sürücüsü, hub, kart okuyucu, klavye ve daha fazlası gibi standart USB-A çevre birimlerini, USB-C dizüstü bilgisayarınıza, akıllı telefonunuza veya diğer USB-C cihazlarınıza bağlayabilmeniz için güzel bir çözüm sağlar.

Uyumluluk

Apple'ın yeni Macbook 12 inch, Nokia N1 Tablet, Chromebook Pixel 2015, Nexus 5X, Nexus 6P, OnePlus 2, Lumia 950, Lumia 950XL ve USB tipi C bağlantı noktalı diğer yeni cihazlarla tam uyumludur.

Özellikler

  • Tak ve Çalıştır,  sürücü gerektirmez
  • USB 3.0 (5 Gbps) veri aktarım hızı
  • Kolay taşınabilir kompakt tasarım 
  • ABS malzemeden imal edilmiştir.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.