Lenco TT34 Dahili Hoparlörlü Ahşap Pikap ve Tarkan Plak

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Nostaljinin Modernize Edilmiş Hali

Lenco TT34 dahili hoparlörlü ahşap pikap nostaljiyi modernizemim olanakları ile yaşatır. Bu sayede eskinin tadını çıkarırken yeninin imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Retro Görünümlü Sıcacık Ahşap Tonları

Sıcak kahve tonları ile dizayn edilen pikap, ahşap malzeme ile fark yaratır. Son derece şık bir obje olmanın yanında sevdikleriniz için harika bir hediye alternatifi olabilir.

Kolay Kullanım Şekli

Masaüstü kullanıma uygun olan ahşap pikap, dilediğiniz her ortamda sizinle olabilir. Ev, işyeri, tatil ya da uzun yolculuklarda yanınızdan ayıramayacağınız bir üründür.

Kaliteli Ses Çıkışı Sayesinde Mükemmel Ambiyans

Lenco TT34 dahili hoparlörlü ahşap pikap, stereo RCA ses çıkışına sahiptir. Bu sayede estetik bir ses çıkışı sağlayarak güzel bir ambiyans yakalamanıza yardımcı olur.

Üst Düzey Çalışma Aksanı

Kayış sistemin kullanıldığı bu model, pikap çalışırken motordan gelen uğultunun tablaya ulaşmasını önler. Böylece motoru tabladan izole ederek gürültünün azalmasını sağlar. Ayrıca bakımları Direct Drive olanlara göre daha kolaydır.

Dahili Hoparlör Desteği

Lenco TT34 ahşap pikap dahili hoparlör desteğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde yüksek ses çıkışı sağlamak için ekstra bir hoparlöre ihtiyaç duymadan pikabı kullanabilirsiniz.

Çanta Şekli Sayesinde Kolay Taşıma İmkânı

Lenco TT34 pikap, ahşap tasarımının yanı sıra kapanıp açılabilen çanta şeklinde dizayn edilmiştir. Bu pikabın şık deri askıları kolayca taşınabilmesini sağlar.

Tarkan Plağı ile Neşelenin

Tarkan plağı ile sizlere sunulan Lenco TT34 ahşap pikap nostalji yaşarken neşelenmenizi sağlar. Birbirinden güzel parçaların olduğu plaktan Mega Star’ın sesini keyifle dinleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Dönüş Hızı (RPM): 33/45 78
  • Hoparlör: Dahili
  • Bluetooth: Yok
  • DJ/Performans: Yok
  • Çıkışlar: Stereo RCA, USB Out
  • Görünüm: Retro
  • Çalışma Sistemi: Kayış Sistemi
  • Kullanım Şekli: Masaüstü

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.