Lenco TT34 Dahili Hoparlörlü Ahşap Pikap ve Nilüfer Plak

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Şık ve Retro Tasarımıyla Lenco Pikap

Son derece şık retro görünümüyle Lenco dahili hoparlörlü pikap dikkat çeker. Ahşaptan üretilmiş gövde ve kullanışlı kasa ile Lenco pikabı gittiğiniz her yere kolayca taşıyabilirsiniz.

Kayış Sistemiyle Şarkıların Keyfini Sürün

Pikap kayış sistemiyle son derece sessiz ve titreşimsiz bir şekilde çalışır. Kayış sisteminin yanı sıra modelin otomatik mekanizması ve seramik gövdesi bulunur. Otomatik dönüş ve otomatik durdurma özelliğiyle pikabın kullanımı da kolaylaşır. Otomatik işlem yapabilme özelliğiyle pikap modeli daha iyi korunur ve uzun süre boyunca kullanılabilir.

Dahili Hoparlörleriyle Daha Güçlü Ses

Pikap modelinin sahip olduğu dahili hoparlör sistemi ile şarkıları daha yüksek seviyede çalabilir ve müziğin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Sesleri ve Pikapları Dijital Ortama Taşıyın

Pikap modeli yıllar geçtikçe eskiyebilen ve bozulabilen ses kayıtlarını ve plakları dijital ortama taşır. Lenco dahili hoparlörlü pikap ile ses kayıtları ve eskimiş pikapları dijital ortama taşıyarak uzun süre saklayabilirsiniz.

USB Bağlantısıyla Cihazlara Bağlanın

Lenco pikap ürününün USB bağlantı noktasıyla kolay bir şekilde cihazı bilgisayara bağlayabilir ve plakları dinleyerek dijital ortama taşıyabilirsiniz.

Hız Seviyeleri Arasında Kolayca Geçiş Yapın

33’lük ya da 45’lik plak cihazın dakikada 33 ya da 48 tam tur attığını ifade eder. Lenco pikap sayesinde 33, 48 ya da 78 RPM hızları arasında kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz. Bu sayede seçilen plak sorunsuz olarak dinlenebilir.

Ahşap Malzemesiyle Son Derece Kullanışlı

Ahşap malzemeden üretilmiş Lenco pikap cihazını kullanmadığınızda döner tablası ve gövdesi kolaylıkla toza maruz kalmaz. Ahşap kasaya sahip cihaz üretildiği materyal sayesinde tozlanmaya ve darbelere karşı dayanıklıdır

Lenco Ahşap Dahili Hoparlörlü Pikap Özellikleri

  • Boyut: 16.80 x 37.30 x 41. 80 cm
  • Hoparlör Sayısı: 2
  • Ağırlık: 6 kg
  • Döner Tabla Devri: 33 RPM, 45 RPM, 78 RPM
  • Depolama Özelliği: USB desteği
  • Güç Tüketimi: 19 W

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.