Lenco TT34 Dahili Hoparlörlü Ahşap Pikap ve Leman Sam Plak

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Geçmişten İzler Taşıyan Nostaljik Tasarım

Sunduğu ses kalitesi ile iddialı bir model olarak kullanıcıların karşısına çıkan Lenco TT34 pikap modeli, etkileyici tasarımıyla da bu iddiayı sürdürüyor. Ahşap ağırlıklı bir görünümün hâkim olduğu modelde, geçmişi çağrıştıran izler kendini gösteriyor. Tüm bu özelliklerin bütününde retro bir görünüm ortaya çıkıyor ve Lenco TT34 dekoratif bir unsur olarak da kullanılabiliyor.

Her Zaman Her Yerde Yanınızda Taşıyabileceğiniz Ergonomik Boyutlar

Kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen Lenco TT34 dahili hoparlörlü ahşap pikap modeli, ideal ölçüleri ve ağırlığı ile kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Yuvarlak çanta şeklindeki dış profili ise hem cihazın darbelere karşı korunmasını sağlıyor hem de taşınmasını daha da kolaylaştırarak her zaman her yerde kullanılabilmesine imkân tanıyor.

Etkileyici Ses Düzeyi ve Kalitesi

Lenco TT34 pikap modeli iki adet stereo hoparlörü ile bulunduğu ortamın ambiyansını değiştirmeye yetiyor. Üst düzey ses kalitesi ile beklentilerin ötesine geçen model, bulundurduğu teknolojilerle geçmişin eşsiz notalarına hayat veriyor. Yüksek ses şiddeti ise müzikten aldığınız keyfi maksimum seviyeye çıkarıyor.

Yeni Fonksiyonlar Kazandıran USB Bağlantısı

Lenco Classic Phono TT34 ahşap pikap modeli, bulundurduğu USB bağlantı noktası ile dikkat çeken özellikleri kullanıcılarla buluşturuyor. Farklı aygıtlardan müzik çalınabilmesini sağlayan USB aynı zamanda plaktan çalınan şarkıların dijital ortama aktarılmasına olanak tanıyor. Böylelikle Lenco TT34 duymaktan keyif aldığınız tınıları her an yanınızda taşıyabilmenize yardımcı oluyor.

Plak Boyutlarına Uygun Çalma Bölmesi

Yeniliklere öncülük eden ve pek çok problemi çözüme kavuşturan Lenco TT34 pikap modeli, pek çok kullanıcının deneyimlediği plakların dışarı taşma problemini de ortadan kaldırıyor. Cihazın özel olarak ayarlanan boyutları bunu mümkün kılarken pikabın kapağı kapalı bir şekilde çalışabilmesine de olanak tanıyor.

Titreşimsiz Çalışma

Lenco TT34 donanımında kayış sistemi bulunduruyor. Motor ve disk bölmelerinin arasında yer alarak lastik görevi gören kayış sistemi, pikabın kimseyi rahatsız etmeden titreşimsiz bir şekilde çalışabilmesine olanak tanıyor.

Dahili Pre-Amplifer

Lenco TT34 pikap modelinin içerisinde pre-amplifier adı verilen donanım parçaları bulunuyor. Kaynaktan gelen ses sinyallerini güçlendiren parçalar bu sayede daha güçlü bir sesle daha etkileyici bir deneyim ortaya çıkarıyor.

Hediye Leman Sam Plağı

Lenco TT34 ahşap pikap modeli, Türk müziğinin önemli isimlerinden Leman Sam’a ait şarkıları barındıran bir plak hediyesini de kullanıcılarla buluşturuyor.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: Ahşap
  • Ürün Boyutları: 425 x 370 x 165 mm
  • Ürün Ağırlığı: 6 kg
  • Hoparlör: Dahili Stereo
  • Dönüş Hızı (RPM): 33 / 45 / 78
  • Sistem: Yarı otomatik

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.