Lenco TT34 Dahili Hoparlörlü Ahşap Pikap ve Ajda Pekkan Plak

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Geçmişten Alınan İlhamla Ortaya Çıkarılan Retro Tasarım

Lenco TT34 dahili hoparlörlü pikap modeli, sunduğu ayrıcalıklı deneyimi şık tasarımıyla zenginleştiriyor. Ürünün genelinde ahşap ağırlıklı desenler öne çıkıyor. Nostaljik görünümü müzik merkezli kullanımının yanı sıra dekoratif olarak da tercih edilebilmesini sağlıyor.

Taşıması Kolay Ergonomik Donanım

İşlevsel detaylarla donatılan Lenco TT34 dahili hoparlörlü ahşap pikap, şık görünümünün yanı sıra ergonomik tasarımıyla da konforlu bir kullanım süreci vadediyor. Cihazın ideal düzeyde tutulan ağırlığı ve boyutları taşınabilmesine olanak tanırken çanta şeklindeki dış profili hem bu süreci kolaylaştırıyor hem de cihazın darbelere karşı korunmasını sağlıyor.

Üst Düzey Ses Kalitesi

Güçlü bir hoparlör sistemine sahip olan Lenco TT34, sunduğu ses kalitesi ile beklentilerin üstüne çıkıyor. İki adet stereo hoparlör bulunduran cihaz, yüksek ses kalitesiyle yüksek ses şiddetini bir araya getirerek arzu edilen deneyimi ulaşılabilir kılıyor. Teknolojiyi kullanarak geçmişin güzelliklerini bugüne taşıyor.

Müzikleri Dijitalleştirmeye Olanak Tanıyan USB Bağlantısı

Lenco Classic Phono TT34 ahşap pikap modeli, üzerinde yer alan USB bağlantısı ile kullanıcılara yepyeni özellikler sunuyor. Dışarıdan müzik çalabilmeyi mümkün kılan özellik aynı zamanda plaktan çalınan parçaların dijitalleştirilmesine olanak tanıyor. Böylelikle Lenco TT34 duymaktan keyif aldığınız tınıları her an yanınızda taşıyabilmenizi sağlıyor.

Plaklarla Uyumlu Ölçüler

Lenco TT34 pikap modeli, kullanıcıların yaşadığı sorunlara çözümler getirmeyi hedefliyor. Bu doğrultuda özel olarak tasarlanan plak bölmesi, uyumlu boyutları sayesinde pek çok kişinin yaşadığı plakların dışarı doğru taşma problemini ortadan kaldırıyor.

Kayış Düzeneği

Lenco Classic Phono TT34 pikap modeli çalışma düzeneğinde kayış sistemi bulunduruyor. Motor ve disk bölmelerinin arasında yer alarak lastik görevi gören kayış sistemi, pikabın kimseyi rahatsız etmeden titreşimsiz bir şekilde çalışabilmesine olanak tanıyor.

Sesi Yükselten Dahili Pre-Amplifer

Lenco TT34 pikap modeli donanımında yer alan pre-amplifier parçaları ile kullanıcılara sunulan ses deneyimini iyileştiriyor. Pre-amplifier, kaynaktan alınan ses sinyallerini güçlendiriyor ve bu sayede daha güçlü bir sesle daha etkileyici bir deneyim ortaya çıkıyor.

Ajda Pekkan Şarkılarını İçeren Plak Hediyesi

Lenco TT34 pikap modelinin yanında Türk pop müziğinin efsane sesi Ajda Pekkan’ın şarkılarını bulunduran plak da kullanıcılarla buluşuyor.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: Ahşap
  • Ürün Boyutları: 425 x 370 x 165 mm
  • Ürün Ağırlığı: 6 kg
  • Hoparlör: Dahili Stereo
  • Dönüş Hızı (RPM): 33 / 45 / 78
  • Sistem: Yarı otomatik

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.