Lenco TT34 Ayaklı Dahili Hoparlörlü Ahşap Pikap

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Pikabınızı Her yere Götürün

Bir çanta biçiminde tasarlanmış olan Lenco TT34 fazla yer kaplamaması ve sadece 6 kg ağırlığında olması ile yanınızda taşımanız için oldukça elverişlidir. Lenco pikabınızı bir doğum günü partisine ya da arkadaşlarınız ile buluşmaya gittiğinizde yanınızda götürebilir, müzik dinleme keyfinizi paylaşabilirsiniz.

Mekanik Tonearm Kaldırma Özelliği

Lenco pikap, otomatik geri dönme özelliği ve mekanik bir iğne kolu kaldırıcıya sahiptir. Tonearmın nazik bir şekilde yükselerek plaktan uzaklaşmasını sağlayan bu mekanizmalar plaklarınızı çizilmelerden korur.

Dahili Hoparlör ile Müzik Keyfi

Kasasında yerleşik stereo hoparlörler olan bu pikap, plaklarınızı üstün ses kalitesi ile dinlemeniz için tek başına yeterlidir. Ayrıca dahili pre-amplifikatörü de bulunan bu cihaz ile müziklerinizi yüksek ses seviyesinde dinleyebilir, pikabınızı parti ve kutlamalarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sevdiğiniz Parçaları MP3’e Çevirin

Usb bağlantı aracılığı ile dinlediğiniz plakları kaydetmenize olanak tanıyan bu ürün sayesinde uzun süreli kullanımdan dolayı hassaslaşmış plaklarınızı kalitelerinden ödün vermeden MP3’e dönüştürebilir, plak koleksiyonlarınızı dijitalleştirebilirsiniz.

Plaklarınızı Orijinal Kalitede Dinleyin

Lenco TT34, kullandığı kayış sistem ile döner tablanın daha dengeli bir şekilde hareket etmesini sağlar. Cihazın çalışırken titreşerek pikap iğnesini rotasından çıkarmasını önleyen bu sistem sayesinde plaklarınızı ses kalitesinde herhangi bir bozulma olmadan dinlersiniz.

Ses Sisteminize Uyan Tasarım

RCA bağlantısı ve AUX girişi olan bu cihazı kişisel ses sisteminiz ile kullanabilir, pikabınıza ek bir amplifikatör bağlayarak ses seviyesini dilediğiniz gibi yükseltebilirsiniz. Bunların yanı sıra pikabınızı bir kulaklık ile kullanarak dinleme keyfinizi kişiselleştirbilirsiniz. 

Üç Farklı Devir Hızı Seçeneği

33’lük, 45’lik ve 78’lik plakların tümü ile uyumlu olan pikap, nostaljik plaklarınızdan sevdiğiniz müzisyenlerin en güncel plaklarına uzanan müzik bir dinleme deneyimini tek pikap ile yaşamanıza olanak tanır.

Dekoratif Tasarımlı Retro Pikap

Çanta şeklinde olmasına rağmen ayaklı olarak da kullanılabilen bu ürün ile evinizde retro tarzını yansıtan bir müzik dinleme köşesi oluşturabilir, ev dekorasyonunuzu bu şık ahşap pikap ile zenginleştirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Malzeme: Ahşap
 • Görünüm: Retro/Çanta Pikap
 • Hoparlör sayısı: 2
 • Hoparlör Türü: Dahili
 • Dönüş Hızı (RPM): 33/45, 78
 • Girişler: Kulaklık, AUX
 • Çıkışlar: Stereo RCA, USB Out
 • Çalışma Sistemi: Kayış Sistemi
 • Kullanım Şekli: Ayaklı
 • Yükseklik: 17 cm (ayaklar hariç)
 • Derinlik: 37,30 cm
 • Genişlik: 41,80 cm
 • Ağırlık: 6 kg

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.