ION Superior LP Ahşap Hoparlörlü Pikap ve Ferdi Özbeğen Şarkılarım Plak

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Plak Hediyesiyle Nostaljik Anlar Yaşatan Pikap

Ferdi Özbeğen’in 90’lı yıllara damgasını vuran ‘Şarkılarım’ adlı 33’lük plağı ile birlikte gelen ION Superior LP ahşap pikap, evinizde bir anda nostalji rüzgârı estirmeye aday bir üründür. Retro görünümüne rağmen modern özelliklerle donatıldığı için plak dahil her tür müziği rahatlıkla dinlemenizi sağlar.

Dahili Hoparlör ile Mükemmel Ses Deneyimi

Harici bir ses sistemine gerek bırakmayan kaliteli ve yüksek ses çıkış gücüne sahip entegre hoparlör ve amplifikatör, müzikleri keyifli bir şekilde dinleyebilmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi bir arada sunar.

Klasik Kayış Sistemi ile Uzun Ömürlü Plaklar

Plağın dönmesini sağlamak amacıyla kayış sistemi kullanılan pikap, plaklarınızı çalarken oluşan titreşimleri plaklarınıza yansıtmaz ve bu sayede plaklarınız hasar görmez.

Yedi Farklı Kaynaktan Müzik Çalma Kolaylığı

Birçok cihazın özelliklerini tek cihazda birleştirip kullanıcılara sunan ION markası Superior LP pikabı ile müzik keyfinizin kalitesini artırır. Plak çalara ek olarak CD ve kaset çalma özelliği, AM/FM radyo, Bluetooth, AUX ve USB bağlantısı ile hemen hemen her formatta müzik parçasını dinlemenizi mümkün kılar.

Plaktan Radyoya, Kasetten CD’ye

Pikap, bulundurduğu tüm özellikler ve pratik kontrol paneli sayesinde plak dinlerken tek tuşla radyoya veya CD çalarken kasetteki müzik parçalarına geçmenize olanak tanıyor. Kontrol panelindeki pratik tuşlarla ise ekstra ileri geri sarma, müzik parçası değiştirme, kayıt alma gibi fonksiyonları yönetebilirsiniz.

Plak ve Antika Eserleri Dijitale Aktarma Özelliği

Pikabı öne çıkaran kasetten dijitale çevirme özelliği ile çok eski ve nadide kasetlerinizin içerisinde bulunan müzik parçalarını bilgisayara aktarma imkânı sunar. Böylece eski kasetlerinizde bulunan tüm müzik parçalarına sonsuza kadar sahip olabilirsiniz.

Pikaptan Bluetooth ile Müzik Dinleme Keyfi

Bluetooth özellikli akıllı telefon ve tablet gibi cihazlara bağlanarak, mevcut müziklerinizi ya da internet üzerinden müzik parçaları çalmanıza olanak tanır. Böylece pikabın çaldığı müzikleri uzaktan da kontrole edebilirsiniz.

LED Ekran ile Pratik Kullanım

Pikabın ön yüzünde bulunan LED panel sayesinde parça sayısını, radyo kanalının frekans değerini ve müzik kanalı hakkında bilgileri öğrenebilir, yaptığınız ayarları takip edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Malzeme: Ahşap
 • Hoparlör Türü: Dahili
 • Dönüş Hızı (RPM): 33/45, 78
 • Bluetooth: Var
 • Diğer Çalma Opsiyonları:  FM/AM Radyo, CD, Kaset, USB
 • DJ/Performans: Yok
 • Girişler: Kulaklık, AUX
 • Çıkışlar: Stereo RCA, USB Out
 • Çalışma Sistemi: Kayış Sistemi
 • Görünüm: Retro
 • Ağırlık: 8.6 kg
 • Ölçüler: 47 x 38.1 x 24.3 cm
 • Maksimum Güç Tüketimi: 20W
 • Hoparlör Çıkış Gücü:  2W + 2WTeknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
KAHVERENGİ
Ana Renk
KAHVERENGİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
ION SUPERİOR LP AHŞAP HOPARLÖRLÜ PİKAP VE FERDİ ÖZBEĞEN ŞARKILARIM PLAK
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
KAHVERENGİ
Marka
ION
Henüz yorum yok