ION Superior LP Ahşap Hoparlörlü Pikap ve Tarkan Plak

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tüm Müzik Donanımları Tek Bir Yerde

7 farklı müzik donanımını çalabilme yeterliliğine sahip ION Superior LP Ahşap Hoparlörlü Pikap ve Tarkan Plak, LP, CD, kaset, plak, Bluetooth, USB, AUX ve AM/FM radyo uyumluluğu ile yaşamınıza renk katar.

Şık Tasarım ve Modern Dizayn

Ahşap menteşe ve gövde özelliğiyle evlerde şık bir dekorasyon ürünü olarak da kullanılabilen pikap, modern bir dizayna sahiptir.

Tarkan “Acayipsin” Plağı Hediyeli

Pikapla birlikte hediye olarak verilen pop yıldızı Tarkan’ın “Acayipsin” plağıyla anında nostalji tutkusuna ortak olabilirsiniz.

Nostaljinin Tadını Çıkarın

Sevdiklerinizle birlikte maziyi anmanın en keyifli yolu pikabınızdan gelen seslere kulak vermenizden geçer. Birbirinden farklı plaklarla müziğin tarihi yolculuğuna katılın.

Farklı RPM Hızlarına Kolay Geçiş

45, 33 ve 78 RPM gibi farklı hızlar arasında geçişte herhangi bir sorunla karşılaşmadan kullanabileceğiniz ION Superior LP Ahşap Hoparlörlü Pikap, üst düzey performans sergiler.

Eski Kasetleri Dijital Formata Dönüştürme

Pikabınız yanınızda olmadığında dahi akıllı telefon veya farklı bir cihaz üzerinden plaklarınızı dijital seslere dönüştürerek dinleyebilme ayrıcalığına sahipsiniz.

Yüksek Ses Desibellerinde Müzik Keyfi

Ses yüksekliği ile kalabalık arkadaş buluşmalarında dahi parçalara eşlik edebilmenize olanak tanıyan ürün, müzik dinlemeye ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdadır.

Müziğinizi Kişiselleştiren Teknoloji

Müziğinizi yalnızca kendiniz için çalabilmenizi sağlayan ürünü kullanırken dilerseniz kulaklık çıkışından da yararlanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Boyut : 47 cm x 38.1 cm x 24.3 cm
  • Ağırlık : 8.6 kg
  • Uyumluluk : USB bağlantısı MP3, WAV, WMA müzik dosyaları
  • Çalınabilen kaynaklar : LP, plak, CD, kaset, AM/FM radyo, Bluetooth, AUX ve USB
  • Gövde : Ahşap

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.