ION Superior LP Ahşap Hoparlörlü Pikap ve Cem Karaca Plak

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Şık Görünümlü Ahşap Tasarım ve Cem Karaca Plağı

Zengin görünümlü göz alıcı ahşap gövde tasarımıyla evinize muhteşem bir şekilde uyum sağlar. ION Superior LP ile birlikte alacağınız Cem Karaca’nın enstrümantal “Yayınlanmamış Kayıtlar” albümü ile sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla nostaljinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kayış Sistemli Döner Tabla

Kayış sistemli döner tablaya sahip olan ION Superior LP ahşap hoparlörlü pikap, plak çalarken çok daha az titreşimin olmasını destekler. Böylece dinlediğiniz müziğin kalitesi ve netliğini arttırır.

Yedi Farklı Kaynak Üzerinden Müzik Dinleyebilme Özelliği

Bu pikap; plak, CD, kaset, Bluetooth, radyo, USB ve AUX özellikleri sayesinde 7 farklı kaynaktan müzik çalabilir. Bu özelliği sayesinde ön panelde bulunan tuşu ayarlayarak dilediğiniz kaynaktan müzik dinleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra pikabınızın kulaklık çıkışını kullanarak dışarıya ses gitmeden müziği kendi başınıza dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bluetooth Özelliği ile Üstün Teknoloji

Bluetooth özelliğine sahip olan ION Superior LP pikap, kablosuz olarak müzik akışı yapabilme teknolojisiyle göz doldurur. Pikabın USB bağlantısı; MP3, WMA ve WAV dosyaları ile uyum gösterir.

Dahili Kasetçalar ve Muhteşem Bir Ses Dönüştürücü

Kusursuz bir ses dönüştürücü özelliğine sahip pikap, ses kaynakları üzerinden gelen sesleri ve USB bağlantısıyla dinlediğiniz plakları dijital sese dönüştürebilir. Bunu yapabilmeniz için kutunun içinde yer alan “EZ Vinyl/Tape Converter” yazılımını bilgisayarınıza yüklemeniz gerekir. Aynı zamanda sahip olduğu dahili kasetçalar özelliğiyle eski kasetlerinizi dinleme ve isterseniz dijital formata çevirme imkanı sunar.

Etkileyici Ses Performansı

ION Superior LP pikap, sahip olduğu dahili stereo hoparlör ve dahili amplifikatör sayesinde etkileyici bir ses performansı gösterir. Daha yüksek seste müzik dinlemek isterseniz, pikabınızın dahili girişlerini kullanarak harici ses sistemlerine bağlayabilirsiniz.

LED Ekran Sayesinde Konforlu Kullanım

Pikabınızda yer alan LED ekran sayesinde o an dinlediğiniz müzik kanalı, parça numarası ve frekans bilgilerini kolayca takip edebilirsiniz. Böylece dinlemek istediğiniz müziği kolayca bulabilir ve bilgi edinebilirsiniz.

33 RPM, 45 RPM ve 78 RPM Hızları Arasında Kolayca Geçiş

ION Superior LP pikap; 33 RPM, 45 RPM ve 78 RPM hızları arasında kusursuz bir şekilde hızlıca geçiş yapabilir. Pikabın bu özelliği sayesinde istediğiniz müziği kolayca dinleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Yükseklik: 24.3 cm
  • Derinlik: 38.1 cm
  • Genişlik: 47 cm
  • Ağırlık: 8.6 kg
  • Çalışma Sistemi: Kayış sistemi
  • Malzeme: Ahşap

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
KAHVERENGİ
Ana Renk
KAHVERENGİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
ION SUPERİOR LP AHŞAP HOPARLÖRLÜ PİKAP VE CEM KARACA PLAK
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
KAHVERENGİ
Marka
ION
Henüz yorum yok