Remington PG6130 Saç ve Sakal Kesme Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
36 Ayda Öde
RENK

Webdensiparis

Mersis No :  Şehir :  Adres : 

Webdensiparis

Mersis No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Etkili Kullanım Süresi

Sakal ve saç kesme makinesi tüm kullanıcı tiplerine kaliteli bir performans sağlayarak üst düzey bir işlem yeteneği kazandırır. Kullanıcılar 40 dakikalık kablosuz kullanım türü ile dilediği modeli rahatlıkla gerçekleştirmenin keyfini çıkarır.


Ergonomik Şık Dizayn

Şık tasarımı tüm kullanıcı tiplerinin kullanıma uygun ergonomik bir deneyim yaşatarak ele tam oturur. Tıraş makinesi bu sayede güvenli ve kontrollü bir kesme işlemi gerçekleştirerek üstün kalite hizmet sunar.


Çeşitli Kullanım Alanları

Makine sayesinde burun, ense, kulak, saç, sakal ve vücut epilasyonu kolay bir şekilde gerçekleşebilir. Farklı kullanım alanlarında tüm kıl tiplerine özel ayrıcalıklı bir hizmet sunan makine kişisel bakım rutinini en iyi şekilde gerçekleştirmeye yarar.

Özellikler

  • Kablosuz Kolay Deneyim
  • Kaliteli Pil Ömrü
  • Göstergeli Kullanım Tipi
  • Çeşitli Kullanım Alanları

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.