Cubic Fun 3D 242 Parça Puzzle Parlamento Binası- Macaristan

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Görkemli Binalardan; Macaristan Parlamento Binası

Avrupa’nın en eski binalarından biri olan Macaristan Parlamento binası popüler bir yerdir. Oldukça görkemli olan bu binanın mimarisi neo gotik ve neo Rönesans tarzlarında inşa edilmiştir. 237 parçadan oluşan maketi bir araya getirerek bu muhteşem binanın üç boyutlu görüntüsüne sahip olabilirsiniz. Son derece şık bir aksesuar niteliği taşıyan ürünü evinizde sergileyebilirsiniz.

Ürün Özellikleri

  • Boyutları: 50 cm x 24 cm x 16,5 cm
  • Parça Sayısı: 237

Genel Özellikler

Parça Sayısı
237

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.