TC Electronic June 60 2 Düğmeli Efekt Seçici ve BBD Devreli Stereo Efekt Pedalı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

TC Electronic June 60 Efekt Pedalı

TC Electronic June 60 Stereo efekt pedalı, ikonik synth sesini günümüzde yaratmak isteyenler için tamamen orijinal ve klasik synthesizer tonları sunar. 80’li yılların hit müzikleri ile unutulmaz filmlere eşlik eden bu ses ile kendi klasik efektlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

True Bypass

June 60 Stereo efekt pedalı, aktif değilken (bypass modundayken) pedala giren sinyalin herhangi bir şekilde bozulmaya uğramadan pedalın çıkışına iletilmesini sağlayan bir sisteme sahiptir. Bu sayede ses kaybını önleyen efekt pedalı ile tonlar arasında dilediğiniz an özgün ve kesintisiz geçişler yapabilirsiniz.

2 Düğme ile Geçmişe Yolculuk

2 düğmeli efekt seçici, BBD devreli yani analog kullanım için tasarlanmıştır. Bu özelliğiyle orijinal June 60 donanımına sahip olan TC Electronic June 60 Stereo efekt pedalı, ses çıkışını bir düğme ile monodan stereoya çevirir. 1. buton, tematik synth tonları ile zengin bir içerik sunarken 2. buton, daha hızlı ve titreyen bir ton elde etmeyi sağlar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TC ELECTRONİC JUNE 60 2 DÜĞMELİ EFEKT SEÇİCİ VE BBD DEVRELİ STEREO EFEKT PEDALI
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
RENKLİ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
TC ELECTRONIC
Sub Kategori
PASAJ
Marka
TC ELECTRONIC
Henüz yorum yok