Ldnio LSY02 Aux Ses Kablosu 1 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Müziğin Tadını Çıkarın

Aux ses kablosu ile müziğin tadını çıkarabilirsiniz. Müzik cihazları ya da hoparlörden mükemmel ses çıkışı sağlar. Tek bir kablo desteği ile yüksek kalite müzik dinleyebilirsiniz.

Dayanıklı Özel Tasarım

Aux ses kablosunu kopma ve bükülmelere karşı dayanıklı malzemeden tasarlayarak kullanıcıya uzun ömürlü bir ürün sunar. Kaliteli malzemelerden üretilen kablo müzik dinlerken kaliteli bir ses çıkışı sağlar.

Çelik Alaşım Malzeme

Aux ses kablosu dışı naylon içi ise paslanmaz çelik alaşımdan üretilir. Çelik malzeme, maksimum iletkenlik sağlayarak yüksek performans sergiler. Olası kopmalara karşı dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir.

Kolay Muhafaza

LDNIO Aux ses kablosunun yapısı dolaşmayı önleyici malzemelerden üretilir. Bu sayede kablosuz birbirine dolaşarak düğümlenmeye neden olmaz. Kullanmadığınız zamanlarda rahatça muhafaza edebilirsiniz.

Çevre Dostu Bir Ürün

Elastik yapısı sayesinde yumuşak bir kablo olan LDNIO Aux ses kablosu, çevre dostu malzemelerden üretilmiştir. Böylece uzun ömürlü bir kullanımdan sonra doğaya zarar vermez.

İşlemeli Şık Bir Tasarım

Altın kaplamalı şık işlemeleri sayesinde zarif bir duruşa sahiptir. Estetik çizgilerle tasarlanan bu ürün sayesinde ses cihazlarınızı keyifle kullanabilirsiniz.

Uyumluluk ve İşlevsellik Bir Arada

Rahat kullanıma sahip bu kablo, aux ses çıkışını destekleyen tüm cihazlar ile uyumlu bir şekilde kullanılır. İşlevsel bir ürün olduğu için araç içinde de kullanılabilir.

İdeal Boyutlar, Rahat Kullanım

Kablo boyu 1 metre olarak tasarlanmıştır. Bu ürünün giriş ucu ise 3.5 mm boyutundadır. 1 metrelik kablo uzunluğu sayesinde iki cihaz arası bağlantı kurulumu rahatça yapılabilir.

Teknik Özellikler

  • Uzunluk: 1 m
  • Kablo Tipi: AUX
  • Boyut: 3.5 mm
  • Tür: Ses Kablosu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.