Instax Mini 11 Fotoğraf Makinesi - Çanta - Kare Albüm - 40lı Film Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Mega Hediye Seti

Satın aldığınız makine ile birlikte gönderilen Mega hediye setinin içerisinde; Instax mini 11 deri çanta, Instax mini film çeşitleri ve fotoğrafları içine yerleştirebilmeniz için bir adet kare albüm bulunur. Bu set sayesinde makineyi aldığınız gibi fotoğraf çekmeye başlayabilirsiniz.

Farklı Renk Seçenekleri

Instax mini 11, 4 farklı renk seçeneği ile farklı tarzlara ve zevklere hitap edebilen bir üründür. Mavi, siyah, beyaz ve lila renkleri sayesinde zevkli renk alternatifleri sunar.

Daha Güçlü Flaş Işığı

Mini 11 modelinin geliştirilen ve çok daha güçlü bir hale getirilen flaşı sayesinde gece çekimlerinde kadraja giren tüm ayrıntıları net bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Güçlü flaş ile çok daha net ve kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz.

Otomatik Çevre Işığı Algılaması

Instax mini 11 modelinde geliştirilen otomatik çevre ışığı algılama teknolojisi, özel ayarlamaya gerek duymadan ortam ışığına göre deklanşör hızı ve gerekli ışığı belirler. Bu sayede hiçbir ayarlama yapmak zorunda kalmadan en güzel fotoğrafları çekebilirsiniz.

Selfie Aynası Tasarımı

Diğer modellerde olduğu gibi bu modelde de bulunan selfie aynası ile birbirinden güzel ve özel selfieler çekerek fotoğraf koleksiyonunuza katabilirsiniz.


Özel Geliştirilen Kapaklı Çanta Tasarımı

Bu model ile birlikte gelen çantanın özel tak çıkar kapak tasarımı sayesinde makinenizi çantasından çıkarmadan fotoğraf çekebilirsiniz. Sürpriz anları zaman kaybetmeden fotoğraflamak için bu özelliği kullanabilirsiniz.

Tüm Instax Film Çeşitleri ile Uyumlu

Diğer tüm Instax film çeşitleri ile uyumlu olarak çalışabilen bu model, kullanım açısından büyük avantaj sağlar.


Kişiselleştirilebilir Dizayn

Makinenizin deklanşör tuşunu, kutu içerisinden çıkan iki farklı renkteki deklanşör aksesuarı ile dilediğiniz gibi özelleştirerek kendi zevkinizi yansıtabilirsiniz.

Teknik Özellikler 

  • Odaklama: Otomatik
  • Flaş Tipi: Otomatik
  • Pil tipi: Alkalin AA Kalem Pil 1.5 V
  • Kamera Tipi: Analog
  • Dijital Zoom: Var
  • Boyutlar: 107,6 mm × 121,2 mm × 67,3 mm
  • Ağırlık: 293 g
  • Selfie Aynası: Var
  • Flaş Etki Alanı: 0,3m - 2,7m

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.