Instax Mini Link Akıllı Telefon Yazıcısı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Saniyeler İçinde Yazdırın

Dilediğiniz her yerde kolayca fotoğraf baskısı alabileceğinizi telefon yazıcısı, cep telefonunuz ile çektiğiniz fotoğrafları anında yazdırmanıza imkan verir.

Geniş Açılı Fotoğraflar

Kırpma gerektirmeyen mini telefon yazıcısı, geniş açılı fotoğrafları filme sığdırmanıza imkan verir. Sadece uygulamaya yüklediğiniz fotoğrafı geniş açı modunu kullanarak iki film biçiminde yazdırmanız yeterlidir.

Çarpıcı Efekt ve Çerçeveler

Google Play Store ve App Store’dan ücretsiz indirebileceğiniz mini link uygulamasının size sunduğu düzenleme seçenekleri ile fotoğraflarınıza değişik çerçeveler, efektler ekleyebilir veya en sevdiğiniz fotoğraflardan kolaj yapabilirsiniz.

Pratik Uygulama ile Kontrol Sizde

Sahip olduğu aplikasyon ile yazıcınızı birbirine eşleştirdikten sonra cihazınız ile ilgili tüm bilgileri telefonunuzdan takip edebilirsiniz. Şarjınızın yüzde kaç olduğunu, kaç film kaldığını ve daha pek çok bilgiyi cep telefonunuzdan görebilirsiniz.

Minimal Boyut, Yüksek Performans

Bir akıllı telefon kadar büyüklüğe sahip mini fotoğraf baskı makinesi, büyük ya da küçük tüm ayrıntıları en yüksek kalite ve performansta çalışır.

Pratik Kullanım

Fotoğraflarınızı uygulama üzerinde düzenledikten sonra baskı almak için parmağınızla fotoğrafı yukarı kaydırmanız yeterlidir. Böylece fotoğrafınız birkaç saniye içerisinde elinizde olacaktır.

5 Kişi ile Parti Modu

Mini link aplikasyonuna sahip fotoğraf yazıcısı, arkadaşlarınızla eğlenceli kolajlar hazırlamanızı sağlayan parti moduna sahiptir. Bu mod sayesinde tam 5 kişi eş zamanlı olarak bağlanabilir ve fotoğraf gönderebilir.

Harekete Duyarlı Kullanım

Mini link telefon yazıcısı, harekete duyarlı bir üründür. Yazıcınızı sola sağa ya da aşağı yukarı hareket ettirerek, tekrar fotoğraf baskısı alabilir veya fotoğraflarınızı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Pil Tipi: Şarj Edilebilir Dahili Lityum İyon Pil
  • Ağırlık: 209 gr
  • Boyutlar: 90,3 mm x 34,6 mm x 124,5 mm
  • Instax Film Serisi: Instax Mini Film
  • Instax Albüm Serisi: Instax Mini Albüm
  • Instax Yazıcı Modeli: Instax Mini Link

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
INSTAX MİNİ LİNK MAVİ AKILLI TELEFON YAZICISI
Üretim Yeri
Japonya
Türkçe Desteği
BELİRTİLMEMİŞ
Ana Renk
BEJ
Renk
BEJ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
INSTAX
Henüz yorum yok