Lexon Wino Taşınabilir Fan

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

EBRU SAYGAN-145517

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Wino ile Serin Kalın

Lexon markasının yenilikçi mini fanı Wino, yanınızda taşıyabileceğiniz için her yerde serin kalmanıza yardımcı olur. Hızlı şarj özelliği ile kısa sürede hazır olur ve gün boyu serinlemenize yetecek kadar kullanım ömrü sunar.

Ergonomik Yapı, Şık Tasarım

Pratik kullanımının yanı sıra, güçlü pervaneleri ve alüminyum tutma sapı ile hem dayanıklı hem de şık tasarıma sahiptir. Ergonomik yapısı sayesinde elde rahatça tutulabilir ve kafes yapısı ile güvenli bir şekilde kullanılabilir.

Üç Kademeli Serinlik

Üç hız kademesi bulunan Wino mini fan, havanın sıcaklığına bağlı olarak artırabileceğiniz rüzgar gücüne sahiptir.

Uzun Pil Ömrü

Tamamen şarjı dolu Wino’yu 5 saat boyunca çalıştırabilirsiniz, ancak kullanım süresi hız ayarlarında farklılık gösterebilir.

Sessiz Pervane Özelliği

ABS plastik kafes içinde bulunan pervaneler, sessiz çalışarak sizi ve çevrenizdekileri rahatsız etmez. Bu sayede açık havada, toplu taşımada veya iş yerinizde rahatça kullanabilirsiniz.

Hızlı Şarj Avantajı

İki saat kadar kısa bir sürede %100 şarj olan mini fan, yaklaşık bir saat şarjla 2 ila 3 saate kadar kullanım avantajı sunar.

Teknik Özellikler

  • Kademe: 3
  • Kablosuz Şarj: Evet
  • Bağlantı Türü: USB-C
  • Pil Ömrü: 5 saat
  • Şarj Süresi: 2 saat
  • Malzeme: Alüminyum
  • Boyutlar: 14 x 8,5 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.