Bosch EasyHedgeCut 18-45 Çit Kesme Makinesi Tek Akülü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Kullanım Kolaylığı ve Konfor

Sadece 2,3 kg ağırlığa sahip çit kesme makinesi çalışırken üst gövde üzerindeki baskıyı minimuma indirecek şekilde dizayn edildiğinden uzun süreli çalışmaya uygundur. Akülü dizaynı sayesinde çalışma esnasında kablo kesme ya da kablo kısıtlaması gibi olumsuz koşullarla karşılaşmanızı önler ve maksimum hareket alanı sağlar.

Bosch Anti-Blocking System

18 V ile entegre bir biçimde çalışan anti blocking system, kesme aletinin çalışma esnasında durmasını önler ve sürekli kesim için pil kapasitesini sonuna kadar kullanır. Bu sayede işlerinize ara vermeden devam edebilir, çitlerinizin bakımını tek seferde yapabilirsiniz. Hafif budama işleri için 45 cm bıçak uzunluğu ve 15 mm diş aralığına sahiptir. Bu sayede hem küçük çitlerinizi budayabilir hem de orta büyüklükteki çitleriniz için ince ve hassas ayar yapabilirsiniz.

EasyHedgeCut 18-45 Çit Düzenleyici

Budama ve kesme işlevi sayesinde küçük ve orta boydaki çitlerin bakımını kolaylaştırır. Oldukça hafifi tasarlanan çit kesme makinesi rahat kullanım için ergonomik bir tutuş ve birçok pozisyonda kullanım imkanı tanır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BOSCH EASYHEDGECUT 18-45 ÇİT KESME MAKİNESİ TEK AKÜLÜ
Üretim Yeri
ALMANYA
Orıjınal Renk
YEŞİL
Ana Renk
YEŞİL
Renk
YEŞİL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Güç (w)
BELİRTİLMEMİŞ
Ürün Türü
AKÜ
Marka
BOSCH
Henüz yorum yok