Bosch 2607019510 10 Parça Cırcırlı Tornavida ve Vidalama Ucu Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 28.02.2022
RENK

FUNDA ERTUĞRUL-137838

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Kalite, Uzun Ömür

Birinci kalite malzemeleriyle uzun yıllar boyunca yüksek performansta kullanabilmenizi sağlıyor. Ana gövdesi ve uçların yer aldığı bölme, sıcak soğuk hava değişimlerinden etkilenmeyen sert plastikten meydana geliyor. Darbelere karşı üstün koruması sayesinde kolay deforme olmuyor. Korozyona uğramayarak pas ve lekelerle karşılaşmanızın önüne geçiyor.

Kolay Kavrama

Bosch cırcırlı tornavida ve vidalama ucu seti, T tipli tasarımı ve kolay kavrayabileceğiniz tutma kulbu ile maksimum verim almanızı sağlıyor.

Profesyonel Çalışma Mekanizması

Üst bölmesinde yer alan tornavida uçları, gizli bir bölmede yer alıyor ve anında erişebilmenize olanak veriyor. Alt kısmında bulunan tornavida gövdesine hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı oluyor. Bu sayede işinizi büyük ölçüde kolaylaştırıyor.

Portatif Ebatlar

Çoklu parçalarına ve yüksek kalitesine karşın fazla yer kaplamayan boyutlarıyla istediğiniz yere rahatlıkla götürebilmenize imkan tanıyor. Dolap çekmecelerinizde, bagajda veya çantalarınızda kolaylıkla muhafaza edebilmenize olanak sunuyor.

Emniyetli Sistem

Tornavida uçlarının bulunduğu gizli bölme, uçların her biri farklı yuvalara oturacak şekilde özel bir sistemle koruyor. Böylelikle ters çevirdiğinizde bile düşmüyor ve olası kazaları engelliyor.

Fonksiyonel Çoklu İşlev

Hem sıkma hem açma işlevi bulunan Bosch tornavida ve vidalama seti, 10 ayrı parçadan meydana geliyor. Yan kısmındaki düğmeyi yukarı kaldırdığınızda açma işlevi, aşağı indirdiğinizde ise sıkma fonksiyonu devreye giriyor. Birçok parçaya uyum sağlayacak 9 ayrı vida ucu, tek bir ürünle birden çok işi rahatlıkla yapabilmenize ortam sunuyor.


Teknik Özellikler

  • Model: 10 Parça Cırcırlı Tornavida ve Vidalama Ucu Seti
  • Vida ucu sayısı: 9
  • Gizli bölme: Var
  • Vida materyali: Paslanmaz çelik
  • Gövde materyali: Plastik
  • Ağırlık: 0,28 kg
  • Ebat: 170x120z150
  • Ürün tipi: Cırcırlı

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.