Sepet 0

Upwatch Akıllı Bileklikler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10229 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Zarif ve Kullanışlı Upwatch Akıllı Bileklik Modelleri

Yerel bir marka olan Upwatch, akıllı bileklik ve saatleriyle kullanıcılarına geniş bir dünya sunar. Bir saat markası olduğu için akıllı bilekliklerini birçok özellikle donatmayı başarır. Standartları yükselten fonksiyonları uygun fiyatlarla bir araya getirmesi sayesinde Upwatch akıllı bileklik modelleri herkese hitap eder. Günlük hayatı yönetmekten aktivitelerinizi takip etmeye kadar birçok farklı özellikle donatılan ürünler, kullanışlı bir akıllı bileklik arayışında olan kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. Donanımı zarif çizgilerle tamamlamasıyla aksesuarlarının görünümüne önem veren kişilere hitap eden ürünler, şık bir parça arayan kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. Turkcell Pasaj’daki Upwatch bileklik modellerini inceleyerek istediğiniz nitelikleri karşılayanı rahatlıkla bulabilir, günlük hayatınızı daha verimli bir şekilde yönetmeye başlayabilirsiniz.

Dikkat Çekici Upwatch Akıllı Bileklik Özellikleri

Upwatch akıllı bileklik modelleri, kullanıcılarının günlük hayatına birtakım avantajlar sağlayacak biçimde üretilir. Dayanıklı malzemesi ve işlevsel özellikleri sayesinde birçok kişinin beğenisini kazanır. Upwatch akıllı bileklik özellikleri şu şekilde özetlenebilir:

  • Upwatch Upsmart Fit+ akıllı bileklik modeli, şık kordonuyla öne çıkar. Silikondan üretilen kordonu, delikli tasarımıyla zarif bir görünüm kazanır. 31 gram ağırlığında olması sayesinde bilekte hantal bir yapıya bürünmeyen model, bütün gün bileklik takmak isteyen kişiler için iyi bir seçenek haline gelir.
  • Upwatch akıllı bileklik modellerinin ekranında bulunan LED bildirim çizgisi, ürünlerin kullanımını kolaylaştırır. Aynı zamanda kalp atışı şeklindeki çizgi, akıllı bilekliklere hoş bir görünüm kazandırır. Bununla beraber yeşil, mavi ve kırmızı olmak üzere üç farklı rengi yansıtır. Çizginin rengi yeşilden kırmızıya geldiğinde ürünleri şarj etmeniz gerekir.
  • Upwatch akıllı bileklik modelleri batarya ömrü konusunda kullanıcılarına avantajlar sunar. Ortalama kullanımda 5 ile 7 gün boyunca pili dayanır. Böylece ürünleri sıklıkla şarj etmenize gerek kalmaz. Bununla beraber Upwatch akıllı bileklik modellerinin alt bölümünde manyetik bir alan bulunur. Manyetik alan, ürünleri şarj istasyonlarında daha kolay bir şekilde şarj etmenize olanak tanır.
  • Renkli TFT LCD ekranlar içeren modeller, ideal parlaklık seviyeleriyle öne çıkar. Renkleri başarılı bir şekilde üreterek kullanıcı deneyimini iyileştirir. Ayrıca yüksek parlaklık seviyeleri sayesinde ışıklı ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Upwatch akıllı bileklik modelleri kullanıcılarının çoğu gereksinimine yanıt verecek şekilde yapılandırılır. Turkcell Pasaj’daki Upwatch akıllı bileklik fiyat opsiyonlarını inceleyerek hoşunuza giden modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

Fonksiyonelliğiyle Öne Çıkan Upwatch Akıllı Bileklik Modelleri

Upwatch akıllı saat modelleri, sahip olduğu fonksiyonlar sayesinde günlük hayatınızı kolaylaştırabilir. Günlük hayat yönetimini kolaylaştıran fonksiyonlar, birçok kişinin beğenisini kazanır. Aşağıdaki listeden Upwatch akıllı bileklik modellerinin sunduğu fonksiyonları inceleyebilirsiniz.

  • Ürünler, Bluetooth aracılığıyla akıllı telefonunuzla entegre ettiğiniz zaman bazı işlemleri cihazınıza dokunmadan gerçekleştirmenize olanak tanır. Telefonunuza gelen SMS ve çağrı bildirimlerini akıllı bilekliğinizin ekranı üzerinden görebilirsiniz. Ayrıca çağrıyı reddetmek istediğinizde ekran üzerine tıklayarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Hava durumunu gösteren Upwatch akıllı bileklikler, günlük hayatınızı daha iyi bir şekilde yönetmenize olanak tanır. Akıllı saatinizden hava durumunu öğrenerek o günkü kombinizi daha doğru bir şekilde yapabilirsiniz.
  • Upwatch akıllı bileklik çeşitlerindeki takvim özelliği, programlarınızı düzenlemenize olanak tanır. Önemli tarihleri önceden tanımladığınızda önemli günleri kaçırma olasılığınız azalır. Bununla beraber alarm özelliği de ürünlerin öne çıkan fonksiyonları arasında bulunur. Titreşim aracılığıyla sizi uyaran akıllı bilekliklerinizin, güne hızlı bir şekilde başlamanızı sağlayabilir.
  • Upwatch akıllı bileklik modelleri, basit bir arayüze sahip olmasıyla öne çıkar. Böylece her yaştaki kişinin rahatlıkla kullanabileceği bir yapıya bürünür. Ekranlar dokunmatik olduğu için çoğu işlemi kısa süre içinde gerçekleştirmenize olanak tanır.

Günlük hayatınızı daha iyi bir şekilde yönetmek ve programlarınızı kolaylıkla düzenlemek istiyorsanız Upwatch akıllı bileklik modellerinin sunduğu fonksiyonlardan yararlanabilirsiniz. Turkcell Pasaj’daki Upwatch akıllı bileklik fiyat seçeneklerini inceleyerek aradığınızı kısa sürede bulabilir, zamanınızı daha verimli bir şekilde yönetmeye başlayabilirsiniz.

Sevilen Sağlık Özellikleriyle Upwatch Akıllı Bileklik Yorumları

Upwatch akıllı bileklikler, sağlık ve yaşam özellikleriyle kullanıcılarının beğenisini kazanır. Farklı spor dallarını destekleyen Upwatch akıllı bileklik modelleri, aktif bir yaşam tarzını benimseyen kişilerin takdirini kazanır. Yapacağınız sporu akıllı bileklik üzerinde belirledikten sonra sizin için verileri toplar. Bununla beraber ortalama ne kadar kalori yaktığınız gibi bilgileri de size sunar. Verileri hafızasında tuttuğu için gelişiminizi de gözlemlemenize olanak tanır. “Hareketsizlik Uyarısı” ismi verilen özellik ise günlük hayatında daha aktif olmak isteyen kişilere hitap eder. Gün içinde yeterli hareket etmediğinizi algılayan akıllı bileklik, size daha fazla hareket etmeniz gerektiği hakkında bildirimler gönderir. Formuna kavuşmak ve daha sağlıklı bir görünüm kazanmak isteyen kullanıcılar “Hareketsizlik Uyarısı” özelliğinden memnun kalır. Upwatch akıllı bileklik modelleri çeşitli sağlık verilerine de ulaşımınızı kolaylaştırır. Ürünleri bileğinize doğru bir şekilde yerleştirdiğinizde kalp ritminizi ölçebilirsiniz. Günün her saati kalp ritminizi ölçerek düzensizlik durumunda bu durumu fark edebilirsiniz. Ayrıca “Uyku Takip Özelliği” de içeren Upwatch akıllı bileklik modelleri, uykusunu düzene sokmak isteyen kişilerden olumlu yorumlar alır. Uykuya dalma saatinizi ve ne kadar derin uykuda kaldığınızı ölçen özellik, uyku durumunuz hakkında daha ayrıntılı bir şekilde bilgi almanızı sağlar. “Adımsayar” da gün içinde attığınız adımları ölçer. Ulaşmak istediğiniz bir adım hedefi varsa “Adımsayar”ın sunduğu veriler sayesinde amacınızı gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel sporculardan yeni egzersiz yapmaya başlayanlara kadar herkese hitap eden özellikleriyle öne çıkan Upwatch akıllı bileklikler, sahip olduğu özelliklerle giyilebilir teknolojiler içinde dikkat çeker. Turkcell Pasaj’dan Upwatch bileklik fiyat opsiyonlarını inceleyerek bütün bu özelliklerden faydalanabilir, günlük hayatınıza hareket katmaya başlayabilirsiniz.

Uygun Upwatch Akıllı Bileklik Fiyatları Turkcell Pasaj’da

Upwatch akıllı bileklikler​ farklı ihtiyaçları karşılayacak biçimde çeşitli özelliklerle donatılır. Spordan günlük hayat yönetimine kadar pek çok fonksiyon içerir. Bütün bu özellikleri ise uygun fiyatlarla bir araya getirmesiyle kullanıcılarının beğenisini kazanır. Upwatch akıllı bileklik fiyatları ve modellerini incelediğinizde sizin için uygun olan alternatifi kolaylıkla bulabilirsiniz. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için kaliteli bir akıllı bileklik almak istiyorsanız Turkcell Pasaj sayesinde aradığınıza kısa süre içinde ulaşabilirsiniz. Şık detaylarla süslenen donanımı güçlü aksesuarlar, teknolojiyi yakından takip eden kişilerin de ilgisini çeker. Farklı kordon tasarımı ve hafif yapısı, ürünlerin öne çıkan detayları arasında bulunur. Pratikliği sayesinde de her yaş grubunun kullanabileceği bir yapıya bürünür. Turkcell Pasaj’ın fırsatlar dolu dünyasını inceleyerek uygun fiyatlı Upwatch akıllı bileklik seçeneklerine erişebilir, hayalinizdeki aksesuara sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla

 

Sıkça Sorulan Sorular

Upwatch Akıllı Bileklik Modelleri Hangi Telefonları Destekler?

Upwatch akıllı bileklikler iOS ya da Android fark etmeksizin her türlü işletim sistemini destekler. Up!Fit mobil uygulaması bütün telefonların marketlerinde yer alır. Uygulamayı indirerek akıllı bileklikleri daha işlevsel bir şekilde kullanabilirsiniz.

Upwatch Akıllı Bileklik Modelleri Su Geçirir mi?

Upwatch akıllı bileklikler su geçirmeyecek şekilde özel olarak üretilir. 5 ATM derecesinde dayanıklılık sunan ürünleri tatile giderken güvenle takabilirsiniz. 50 metreye kadar su geçirmeyen ürünler, toza karşı da dayanıklı bir yapıdadır.

Upwatch Akıllı Bileklik Modellerinin Kordonları Nasıldır?

Upwatch akıllı bileklik modellerinin kordonları rahatlıkla takılıp çıkarılabilecek bir yapıdadır. Böylece ürünlerden sıkıldığınızda dilediğiniz renkle değiştirebilirsiniz.

Daha Fazla