Bikapak Elit Air iPhone 11 Pro Max Şeffaf Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EMTECH İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Koruyucu Şıklık

Cep telefonunuzu tozdan, çizilmeden ve darbelerden korurken şık gösteren Bikapak Elit Air şeffaf koruyucu kılıf, iPhone 11 Pro Max cep telefonuna tam uyum sağlar.

Kullanması Çok Kolay

Elit Air koruyucu kılıf, iPhone 11  Pro Max modeli cep telefonuna köşelerinden takıp, çıkarılabilir. Esnek tasarımı sayesinde kullanması kolaydır ve şeffaf rengi hareket hakimiyetini artırır.

Toz, Kir ve Çizik Koruma

Bikapak Elit Air koruyucu kılıf, iPhone 11 Pro Max cep telefonunun arkasını ve tuşlarını korumaya alır. Modelin ses ve kamera bölümlerine tam uyum sağlar. Toz, kir, nem ve çiziklere karşı cihazı koruyarak, aslını muhafaza etmesini sağlar.

Dayanıklı ve Esnek Materyal

Estetik görünümüyle dikkat çeken Elit Air koruyucu kılıf, Tpu (termoplastik poliüretan) materyalden üretildiği için dayanıklılık ve esneklik sunar.

 Zarif ve İnce Tasarım

Hafif ve kullanışlı Bikapak kılıf, hafif yapılı Tpu malzemesi sayesinde ince tasarıma sahiptir. Böylelikle şeffaf ve zarif görünümüyle dikkat çeker.

 Tuş Koruma Fonksiyonu

Bikapak Elit Air iPhone 11 Pro Max koruyucu kılıf, cep telefonun yan kenarlarındaki ses tuşlarını örten, yumuşak bir parçaya sahiptir. Kontrollü kullanımı etkilemeyen esnek tasarım, tuşların uzun süre yüksek performanslı olmasını sağlar.

Parlak ve Temiz Görünür

Bikapak Elit Air koruyucu kılıf bezle silinerek temizlenebilir ya da su ile yıkanabilir. Kir ve leke tutmayan yapısı ile uzun süre parlak ve temiz görüntüsünü korur.

Ekstra Koruma İşlevi

Koruyucu kılıf, iPhone 11 Pro Max cep telefonunu düşme ve bir yerlere çarpma anında aldığı darbelere dirençli hale getirir. Böylelikle sarsılma ve köşe çarpmalarına karşı cihaz üzerinde ekstra koruma katmanı oluşturur.

Özellikler

  • Elit Air iPhone 11 Pro Max cep telefonu uyumlu
  • Şeffaf renk koruyucu kılıf
  • Ses açma/kapama tuşu muhafazası
  • Darbeyi absorbe eden, silinebilir TPU malzeme

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ELİT AIR IPHONE 11 PRO MAX KAPAK
Üretim Yeri
Çin
Uyumlu Model 1
APPLE İPHONE 11 PRO MAX
Materyal
TPU
Renk
ŞEFFAF
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BİKAPAK
Henüz yorum yok