Sepet 0

Zotac Masaüstü Bilgisayar Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Bilgisayar-Tablet (12256 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Zotac Masaüstü Bilgisayar Fiyatları

Zotac, iyi bir oyun deneyimi için çok yönlü geleneksel masa üstü bilgisayarları ve güçlü oyun bilgisayarları dahil olmak üzere çeşitli masaüstü bilgisayarları sunar. HDMI bağlantı noktası, USB, ses jakı bağlantı noktası ve diğer bağlantı noktaları, kalem sürücü, harici sabit disk, kulaklık vb. gibi diğer aygıtları bilgisayarınıza bağlamanıza olanak tanır. Bilgisayarlarda, net ve filtrelenmiş ses, sonik hoparlörler için dahili bir dizi mikrofon bulunur. Üstün ses kalitesi, net ve keskin görüntüler için geniş ekran HD ekran. Ayrıca uzaktan toplantılar ve video konferans için bilgisayarınıza bir HD web kamerası kurabilir ve bağlayabilirsiniz. Aksesuarlar, rahatça çalışabilmeniz veya oyun oynayabilmeniz için kablosuz klavye ve kablosuz fare içerir. Bu masaüstü bilgisayarlar ayrıca oyun, iş ve eğlence için mükemmel bir görsel deneyim sağlayan geniş ekran ve yüksek ekran çözünürlüğü sunar. Farklı depolama ve SSD kapasitelerine, sabit sürücüye, RAM'e, grafik belleğine ve daha fazlasına sahip bilgisayarlar arasından seçim yapabilirsiniz. Üst düzey oyun ve gelişmiş programlama gibi ağır ve karmaşık işlevleri gerçekleştirmek için daha yüksek RAM'e sahip Zotac masaüstü bilgisayarlar da kablosuz bağlantı sunar. Kablosuz bağlantı ve Ethernet seçeneklerini kullanarak bilgisayarınızı kolayca internete bağlayabilirsiniz. Zotac masaüstü bilgisayar fiyatları her bütçe aralığında tatmin edici bir performans vaat ediyor. Yüksek performanslı işlemciler ve diğer gelişmiş özelliklerle birleştiğinde, Zotac masaüstü bilgisayar, performans ve fiyat arasında iyi bir denge sağlar. Yüksek hızlı iş bilgisayarlarından oyun bilgisayarlarına kadar aradığınız modeli bulabilirsiniz.

Gelişmiş Özelliklere Sahip Zotac Masaüstü Modelleri

Yenilikçi teknolojiye ve grafik kartına sahip Zotac bilgisayar modelleri bulunur. Zonac Magnus One tamamen yeni ve kompakt bir tasarımda üstün performans sunar. Bu, yüksek kaliteli ışın izlemeli grafikler ve DLSS ile son teknoloji AI özellikleri için Zotac Gaming GeForce RTX 3070 grafik kartından yararlanır. 10. Nesil Intel Core i7 işlemci, yükseltilebilir bellek ve depolama desteği, Killer ağ iletişimi ile tam kapsamlı bağlantı seçenekleriyle eşleştirilebilirsiniz. Zbox bilgisayarı, normal bir PC için en temel işlevleri yerine getirebilecek uygun bir masaüstü bilgisayardır. Zotac masaüstü bilgisayarlar aynı zamanda HD TV'nizden izleyebileceğiniz medya programlarını çalıştırmak için optimize edilmiş olmalarıdır. Bu özellik sayesinde en sevdiğiniz programları kolayca izleyebilirsiniz. PC, bir multimedya oynatıcı gibi değildir, bir anlamda, bir klavyeniz olması koşuluyla, küçük bilgisayarla PC çalışması yapabilirsiniz. Düz ekran televizyonunuzu monitör olarak kullanabilir, kullandığınız cihazı bir PC gibi kontrol edebilir, hatta taşınabilir masaüstünden yazdığınız belgeleri yazdırmak için bir yazıcı bağlayabilirsiniz. Mini PC'leri, uygun bir medya formu PC olarak oldukça kullanışlıdır ve en sevdiğiniz programları bir TV ile eşleştiğinde bilgisayar aracılığıyla izlemenize olanak tanır. Eviniz için uygun bir bilgisayar arıyorsanız, Zotac cihazını kullanarak ve LED TV'niz ve yedek klavyenizle birkaç özelleştirme yapabilirsiniz. Premium ürünlerinden biri, özel bir grafik cihazının ortak görevlerini yerine getiren, ancak daha sürdürülebilir bir modelle Nvidia destekli Zotac GTX 970'dir. Bu kaliteli performans gösteren cihaz, bir grafik kartının kapsamlı bir oyun için nasıl çalıştığını gösterir. Zotac masaüstü bilgisayar yorumlarını okuyabilirsiniz.

Grafik Kartı ile Öne Çıkan Zotac Masaüstü Bilgisayar Özellikleri

Zotac masaüstü bilgisayarlarda performansı hızlandırmak için pascal mimarisine sahip 2GB grafik kartı ile yüksek çözünürlüklü oyunlar için tasarlanmış 4 GB Çift sessiz grafik kartı vardır. Ayrıca, güzel görsellere uygun zengin odyofil sınıfı ses veren yenilenmiş sertifikalı grafik kartı da bulunmaktadır. Üstün bir oyun deneyimi için gelişmiş elektrik verimliliğine sahip mini 4 GB grafik kartı bile var. Zotac Grafik Kartı, genel PC performansınızı daha yüksek bir düzeye çıkarmanıza yardımcı olan bir devre kartına takılan yüksek performanslı bilgisayar yongalarıdır. Kartlar, çeşitli depolama kapasitelerinde gelir ve üstün görseller ve güçlü grafikler sağlamak için en son teknoloji ile tasarlanmıştır. Bileşenler, en zorlu PC uygulamalarının performansını yükseltme kapasitesine sahiptir. Ödüllü Pascal mimarisiyle desteklenen grafik kartı, ekranınızı daha net ve renkli hale getiren anakartınız için süper güçlendiricilerdir.

Zotac Grafik Kartı ayrıca, yüksek çözünürlüklü oyunlar için tasarlanmış devrim niteliğindeki​ oyun teknolojileriyle AMP sürümünde gelir. Bu grafik kartları, oyun oynamayı hızlı ve sorunsuz hale getiren olağanüstü hız ve gelişmiş elektrik verimliliği sağlar. Kartlara eklenen GDDR5 teknolojisi, harika bir oyun deneyimi sunmalarını sağlıyor. Kartlar mini formda da mevcuttur, ancak küçük boyutuna rağmen güçlü soğutma sağlar. Ayrıca, hız aşırtmalı GPU'nun tam güvenliğini sağlamak için soğutma bileşeninde bakır ısı boruları yapılmıştır. Kartlar, güç tüketimini azaltmak için yenilikçi güç tüketimi tasarımıyla istikrarlı çalışma özelliğine sahiptir. Grafik kartının kontrol yazılımı, bir fanın, saat hızının ve GPU'nun manuel biçimde kontrol edilmesini destekler. Güçlü v​​e iyi bir performans sunan bilgisayar serisini arıyorsanız, Zotac masaüstü çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Turkcell Pasaj Avantajları ile Zatoc Masaüstü Bilgisayarlar

Zotac her türlü gereksinime ve yaşam tarzına uyacak şekilde masaüstü bilgisayarları sunar. Yüksek performanslı işlemciler ve diğer gelişmiş özelliklerle birleştiğinde, Zotac masaüstü bilgisayar, performans ve fiyat arasında iyi bir denge sağlar. Turkcell Pasaj’da, faturanıza yansıtarak bütçenize uygun bir ödeme planıyla masaüstü bilgisayarlara kolayca sahip olabilirsiniz. Finansman seçenekleri, önceden ne kadar veya az ödediğinize bağlı olarak sayılan aylık ödemelerle bilgisayarınızın maliyetini bölmenizi sağlar. Genel kullanım, oyun ve medya üretimi için Zotac masaüstü bilgisayarlara Turkcell pasaj avantajları ile satın alabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Zotac Masaüstü Bilgisayar Seçmelisiniz?

Her bir Masaüstü Bilgisayar, uzman teknisyenlerimiz tarafından elde yapılmıştır ve her rekabetçi sistemin kutudan çıktığı andan itibaren en yeni oyunlarda rakipsiz performanslara sahip olmasını sağlamak için güçlü bir test prosedüründen geçmektedir.

Zotac Monitör Ne Kadar Çözünürlüğe Sahip?

Monitörde bulunan UHD 4K ekran, oyunlar ve 3D video düzenleme görevleri gibi yoğun grafik gerektiren işler için en iyisi olarak kabul edilir. Ayrıca, Full HD Zotac monitörler genellikle günlük işler, temel profesyonel rutin aksine, grafik tasarım gibi multimedya saha çalışmaları için yüksek çözünürlüklü ekranlara sahiptir.

Zotac Masaüstü Klavye Nasıl Temizlenir?

Bir klavyedeki tuşları dikkatlice çıkardıktan sonra detaylı bir şekilde temizleyebilirsiniz. Sonrasında yerlerine takabilirsiniz.

Zotac Masaüstü Bilgisayar Nasıl Bir Kullanım Sunar?

Masaüstü bilgisayarlar, şık tasarıma sahip, mükemmel teknik özellikle donatılmış bilgisayarlardır. Sade görünüme sahip kasaları onları ev ve ofis ortamı için ideal bir seçim haline getirir. Zotac Masaüstü bilgisayarlar, kusursuz bir performans sunarken yoğun güç gerektiren işlemlerin üstesinden kolaylıkla gelir.

Zotac Masaüstü Bilgisayar İş Bilgisayarı Olarak Kullanılabilir mi?

Üretken çalışma için kusursuz bir deneyim yaratmak üzere tasarlanmış performans iş istasyonlarına sahiptir. Bu masaüstü bilgisayarlar, yaratıcı ve teknik profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış taşınabilir güç merkezleridir.

Zotac Masaüstü Bilgisayar İşlemci Hızı Nasıl?

Yüksek performanslı bir işlemci bulmak, daha hızlı ve sorunsuz bir oyun deneyimine sahip olmak için çok önemlidir. Ayrıca, oyun dizüstü bilgisayar CPU'ları neredeyse yükseltilemez. Bu nedenle, kendinize uygun bir oyun dizüstü bilgisayarı ararken CPU'ya daha fazla dikkat etmek gerekir. Zotac masaüstü bilgisayarları, size sağlam ve güvenilir bir performans sunmak için en iyisi olan Intel i5 ve i7’lerle donatılmıştır.

Daha Fazla