Samsonite KB3-58-001 Securipak 14.1 inç USB Girişli Notebook Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hırsızlığa Karşı Korumalı Tasarım

Securipak S olarak da adlandırılan bu çanta, kesilmez ve yırtılmaz özellikteki kumaşı sayesinde üst düzey koruma sağlar. Bu sayede bilgisayarınız ve diğer kişisel eşyalarınızı güvenle saklayabilir, seyahatlerde yanınızda taşıyabilirsiniz.

Geri Dönüştürülmüş Kumaş Ayrıcalığı

SAMSONITE KB3-58-001 Securipak sırt çantasını bu kadar güvenli yapan polyester kumaş, yüzde yüz geri dönüştürülmüş pet şişeler kullanılarak üretilmiştir. Kumaş üzerinde bulunan reflektör şerit ise karanlıkta da güvenli kullanım sağlar.

Ana Bölmeye Arkadan Erişim Avantajı

SAMSONITE KB3-58-001 Securipak sırt çantasında bilgisayarın da yer aldığı ana bölmeye sadece arka kısımdan erişim bulunur. Bu sayede izniniz olmadan hiç kimse çantanızın içine ulaşamaz. Ayrıca tek seferde tamamen açılan tasarım sayesinde güvenlik kontrollerinde kolaylık sağlar.

Ekstra Bölmeler ile Düzenli Kullanım

İç kısımda yer alan küçük saklama bölmeleri sayesinde küçük ancak önemli eşyalarınızı kolay ulaşılabilir bir şekilde saklayabilir, ofis malzemeleri için fermuarlı bölmeleri sayesinde düzenli bir görünüm elde edebilirsiniz.

Dahili USB Port Avantajı

Akıllı telefon ve taşınabilir elektronik cihazların kolay şarj edilebilmesi için dahili bir USB port bulunur.

Teknik Özellikler

  • Cinsiyet: Unisex
  • Malzeme: Polyester
  • Ölçüler: 38,5x29,5x12,5 cm
  • Ağırlık:  820 Gram
  • Ekran Boyutu: Maks. 14,1 inç
  • Su Geçirmezlik: VarYorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.