Profilo FRMS144HBL Solo Fırın

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

EXPLORE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SAN. TİC. A.Ş.-140081

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kullanım Kolaylığı Sağlayan İç Hacim

Profilo FRMS144HBL solo fırının iç hacmi aynı anda birkaç tepsi ile farklı yemekleri pişirmeye olanak tanıyacak şekilde 66 litredir. Oldukça geniş bir alan sunan bu tasarım sayesinde bal kabağı, hindi gibi büyük ebatlı gıdaları pişirmek de mümkündür.

Enerji Tasarruflu Pişirme Ayrıcalığı

A enerji sınıfı pişirme performansı sayesinde mümkün olduğu kadar az enerji tüketerek pişirme yapar. Bu sayede elektrik faturasını düşünmeden yen tarifler deneyebilir, favori fırın yemeklerinizi rahatlıkla hazırlayabilirsiniz.

Kendini Temizleyebilen Fırın Arka Paneli

Fırının arka panelinde yer alan fan, kendini temizleme özelliği sayesinde sıcak hava yayarak fırının iç duvarlarına bulaşan yemek ve yağ partiküllerinin çözünmesini sağlar. Böylece fırın temizliği için saatler ve ekstra enerji harcamak zorunda kalmazsınız.

Yiyecekleri Sıcak Tutan Çekmece

Fırının hemen alt kısmında yer alan tepsi saklama çekmecesi, fırında pişen yiyeceklerin ısısını kaybetmemesini sağlar. Bu sayede çok miktardaki börek gibi yiyecekler pişerken ilk çıkan tepsinin soğuması önlenir.

Özel Pişirme Programları

Lezzetli yemekler hazırlama avantajı sunan 8 farklı pişirme programının yer aldığı Profilo FRMS144HBL solo fırın, Turbo mod ve pizza pişirme fonksiyonuna da sahiptir.

Cam Kapaklı Şık Ocak Tasarımı

4 farklı pişirme gözü bulunan ve cam kapağı ile şık bir görünüm sunan Profilo FRMS144HBL solo fırının ocak kısmı, sade, güvenli ve pratik bir kullanım süreci vadeder. Bu sayede dilediğiniz ocak gözünü tek tuşla açabilir, hazırlayacağınız yemek türüne göre farklı ısı seviyelerini seçebilirsiniz.

Otomatik Gaz Kesme Emniyeti Avantajı

Olası kazaların önüne geçmek için tasarlanan otomatik gaz kesme emniyeti, yemek taşması ve rüzgar sonucunda ateşi sönen ocaklara giden gazı keserek büyük kazaların meydana gelme ihtimalini ortadan kaldırır.

Teknik Özellikler

  • Fırın Tipi: Solo
  • Hacim: 66 Lt
  • Fonksiyon Sayısı: 8
  • Kapak Sayısı: 1
  • Enerji Sınıfı: A
  • Enerji Tüketimi: 0,98 kWh
  • Ocak Tipi: LPG
  • Ocak Göz Sayısı: 4
  • Wok Gözü: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.