Casper SK.CS-EX800-RGB Oyuncu Klavye

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Casper

Mersis No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Hassasiyetli Oyun Klavyesi

En iyi ergonomiden konstrüksiyona kadar, oyun seviyenizi yükseltmek için tasarlanan Excalibur Gaming Klavye , sezgisel RGB aydınlatma modları ile her an mükemmellik hissi ve dayanıklılığı hissetmenizi sağlar. Profesyonel Excalibur Gaming Klavye, 7 farklı LED renk seçeneği ile tüm renklerin enerjisini aynı anda yaşamanızı sağlıyor.

Gölgelenme Önleyici İşlev

Excalibur Gaming Klavye gölgelenmeyi önlemesi için kalibre edilmiştir. Savaşın ortasında eşzamanlı olarak koşmanız, bir silah seçmeniz veya bir kapı açmanız gerekebilir. Beklenmedik tuşlara basma korkusu olmadan aynı anda birden fazla tuşa basabilir veya basılı tutabilirsiniz.

Tak ve Çalıştır

Koltuğunuza yaslanın, klavyenizi ve farenizi masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızdaki USB bağlantı noktalarına takın ve kutudan çıkardığınız gibi kullanmaya başlayın.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.