Ugreen 4K HDMI Kablo 1.5 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çoklu Uyum

Ugreen HDMI kabloyu; 3D televizyon, Roku, Boxee, Xbox360, PS3, Apple TV, PC veya HDMI çıkışı olan herhangi bir HD cihazınıza bağlamak için kullanabilirsiniz.

Kullanışlı Ekran Çoklama Kolaylığı

Ugreen 4K HDMI 2.0 kablo, yansıtma ve çoklama modlarını destekler. Bu sayede yansıtma modunda, evde büyük ekranlı ev sinemasının keyfini çıkarabilirsiniz. Ürün; çoklama modunda, genişletmekte olduğunuz monitörleri ayrı aygıtlar olarak yorumlar.

Özellikler

  • 10,2 Gbs'ye Kadar Veri Aktarım Hızı
  • Dolby® TrueHD ve DTS-HD Master Audio Desteği
  • Çözünürlük: 4K
  • HDCP Uyumluluğu
  • Altın Uçlu Konnektörler

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.