TC Helicon Ditto Mic Looper Vokaller ve Akustik Enstrumanlar İçin Efekt Pedalı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EENT SES IŞIK GÖRÜNTÜ PROJE TAAHHÜT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-146098

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

İşlev Karmaşası Olmadan Saf Döngü

Ditto Mic Looper, otomatik mikrofon kazancı sayesinde tüm yaratıcılığınızı sergilemenize olanak tanır ve performansınızı hiç vakit kaybetmeden gerçekleştirmenize yardımcı olur.

Kayıt için Loop Düğmesi

Sadece üç tuşlu bir cihaz olarak görünse de her tuşa belirli aralıklarla basıldığında Efekt Pedalının birçok görev ile donatıldığını görebilirsiniz. Kaydetmek için LOOP'a ve kaydı oynatmak için tekrar LOOP’a basabilirsiniz.. Sonsuz overdub'lar için ise işlemi tekrarlamanız yeterlidir. Son overdub'u kaldırmak veya yeniden eklemek isterseniz düğmeye basılı tutarak silme işlemini anında gerçekleştirebilirsiniz.

Pratik Kullanım ile Müziğinize Derinlik Kazandırın

Sadece üç düğmesi bulunan efekt pedalı oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Üstün ses kalitesi, sınırsız overdub'ları ve geri alma/yineleme ile Ditto Mic Looper, loop vokaller ve mikrofonlu enstrümanlar için ilk tercihtir.

Ditto ile Mikrofon Kullanımı

Harika bir sese sahip mikrofon ön amfisi ve fantom gücüyle birlikte çalışmak için en sevdiğiniz dinamik veya yoğunlaştırıcı mikrofonu seçebilirsiniz. Ditto Mic Looper'a bir MP-75 mikrofon bağlayarak doğrudan mikrofondan loop oluşturma, çalma, duraklatma, geri alma ve silme yaratıcı özgürlüğünü yaşayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TC HELİCON DİTTO MİC LOOPER VOKALLER VE AKUSTİK ENSTRÜMANLAR İÇİN EFEKT PEDALI
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
TC HELICON
Sub Kategori
PASAJ
Marka
TC HELICON
Henüz yorum yok