TC Electronic Tailspin Vibrato Analog Pedal

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EENT SES IŞIK GÖRÜNTÜ PROJE TAAHHÜT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-146098

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Basit Kurulum Avantajı

Ergonomik ve kompakt tasarımı sayesinde konforlu bir biçimde kullanılır. Kovalı tasarım, efekt yoğunluğunu daha kolay kontrol etmenizi sağlar. Basit kurulumu sayesinde portatif kullanılarak farklı alanlarda değerlendirilebilir.

Kusursuz Ses Efektleri

Stüdyo kayıtlarında ve canlı performanslarda kullanıma uygun olan analog pedal, tiz dalgaları ve vinil tonları pürüzsüz ve hızlı biçimde dönüştürür. Kusursuz ses efekti sunan model elektro gitar, bas gitar gibi müzik aletleri ile tam uyumlu bir yapı sunar.

Hızlı ve Yavaş Ses Dönüşümleri

Müzisyenlerin, albüm yapımcılarının ve ses mühendislerinin favorileri arasında yer alan ürün, tamamen analog yapısı sayesinde tüm kontrolü size bırakır. Hızlı ve yavaş ses dönüşümleri ile elverişli olduğundan geniş kullanım alanına sahiptir.

Geniş Müzik Yelpazesi

Dijital enstrümanlara özgü tasarlanan cihaz, doğal ses çıkışı sunar. Çeşitli vintage vibrato tonlarını oluşturabilir, ultra pürüzsüz ses çıkışı elde edebilirsiniz. Geniş müzik yelpazesi sayesinde pek çok farklı tarza hitap eder.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TC ELECTRONİC TAİLSPİN VİBRATO ANALOG PEDAL
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
MAVİ
Orıjınal Renk
MAVİ
Renk
MAVİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
TC ELECTRONIC
Sub Kategori
PASAJ
Marka
TC ELECTRONIC
Henüz yorum yok