TC Electronic Plethora X5 Tone Print Pedal Kartı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EENT SES IŞIK GÖRÜNTÜ PROJE TAAHHÜT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-146098

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ekstra Geniş Pedal Kartı Hafızası

TC Electronic Plethora X5, elde ettiğiniz yaratıcı ayar profillerini kullanıma hazır halde biriktirebilmeniz ve canlı performanslar için ön hazırlık yaparken zamandan tasarruf etmeniz için çoklu kayıt seçeneği sunar. Bu sayede pedal kartı üzerinde yapılan ayarlamaları 127 sefere kadar kaydedebilirsiniz.

MIDI ve Stereo Bağlantı Noktaları

MIDI ve stereo bağlantı noktalarına sahip olan TC Electronic Plethora X5’i gitar, klavye, amplifikatör, mikser gibi pek çok cihaza bağlayabilir hem canlı performanslar sırasında hem de kayıt yaparken kullanabilirsiniz.

TonePrint Uygulamasını Destekleyen Tasarım

Tamamen ücretsiz olan TonePrint uygulaması ile Plethora X5'e dilediğiniz efekti yükleyebilirsiniz. Hazır efektlerin yanı sıra kendi özel efektlerinizi de oluşturabileceğiniz ve kaydedebileceğiniz bu programı Bluetooth üzerinden kablosuz olarak kullanabilirsiniz.

Plethora X5 ve MASH Pedallar

TC Electronic Plethora X5 pedal kartı, beş adet MASH pedal ile donatılmıştır. Bu pedallarda bulunan her anahtar modülasyon seviyesi ve overdrive gibi çeşitli efektleri gerçek zamanlı olarak kontrol etmenizi sağlar. Pedal başına üç efekt parametresi atayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TC ELECTRONİC PLETHORA X5 TONE PRİNT PEDAL KARTI
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
RENKLİ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
TC ELECTRONIC
Sub Kategori
PASAJ
Marka
TC ELECTRONIC
Henüz yorum yok