TC Electronic Forcefield Klasik Kompresör Sınırlayıcı Pedal

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Benzersiz Sıkıştırma Performansı

Uygulanması en zor efektler arasında yer alan sinyal sıkıştırmayı, kompresör yardımı ile zahmetsizce gerçekleştirme ayrıcalığı sunan TC Electronic Forcefield, gürültülü pasajları minimuma indirme, ince nüansları daha duyulur kılma ve tüm bunları kararlı hale getirme avantajı sunar.

Old School Ton Efektleri Sunan Analog Efekt Pedalı

Old school rock 'n' roll ve country müzik türlerinin vintage dinamiklerini kontrol etmesi için tasarlanan TC Electronic Forcefield kompresör, sınırlayıcı bir pedaldır. Yumuşak blues tonlarından sert sıkıştırma efektine kadar oldukça zengin ton aralığına sahip olan bu pedal ile gitar performansınızı destekleyebilirsiniz.

Pürüzsüz Klasik Rock ve Country Tonları

Vintage görünümlü analog bir gitar efekt pedalı olarak öne çıkan TC Electronic Forcefield Compressor, modern stüdyo sıkıştırma efektine kıyasla old school rock ve country müzik türlerinin pürüzsüz ton karakteristiğini elde etmenizi sağlar.

Sinyal Bütünlüğü Sağlayan True Bypass

True Bypass özelliği sayesinde diğer ekipmanların sinyallerinden etkilenmeden gitar performansını destekleyen TC Electronic Forcefield Compressor hem 9V pil ile hem de aynı değere sahip bir güç adaptörü ile çalışır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TC ELECTRONİC FORCEFİELD KLASİK KOMPRESÖR SINIRLAYICI PEDAL
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
GRİ
Orıjınal Renk
GRİ
Renk
GRİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
TC ELECTRONIC
Sub Kategori
PASAJ
Marka
TC ELECTRONIC
Henüz yorum yok