Samson SR850 Profesyonel Stüdyo Kulaklığı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EENT SES IŞIK GÖRÜNTÜ PROJE TAAHHÜT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-146098

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Konforlu Geniş Sürücüler

50mm genişliğindeki sürücüleri ile ses dalgalarını güçlü bir şekilde ileten Samson stüdyo kulaklığı, kadife kulak yastıkları ile uzun süreli kullanımlarda konfor vadeder. Çıkarılabilir özellikli olan bu kulak yastıklarını kolaylıkla değiştirebilir veya temizleyebilirsiniz.

Dahili Jak Adaptörü

Altın kaplamalı 3,5mm jak girişinin yanı sıra 6,3 mm dahili jak adaptörü bulunan Samson kulaklık, hem stüdyo ekipmanları hem de telefon, tablet, bilgisayar gibi cihazlar ile kullanım avantajı sunar.

Ergonomik Kafa Bandı

İskeleti kulaklığın dış kısmında olacak şekilde tasarlanan Samson SR850, kendiliğinden ayarlanabilen geniş kafa bandı rahat ve ergonomik bir kullanım sağlar.

Yarı Açık Akustik Yapı

Yarı açık akustik yapısı sayesinde tiz notalarda yüksek doğruluk sunan ve sesleri setereo olarak takip etmenize olanak tanıyan Samson SR850 stüdyo kulaklığını vokal kaydederken veya mixing/mastering yaparken kullanabilirsiniz.

Profesyonel Ses Kalitesi

Samson SR850, 10Hz-30kHz frekans aralığı, 32 ohm empedans değeri ve ses dalgalarını hassas bir şekilde ileten dinamik sürücüleri ile stüdyo kullanımı için ideal ses kalitesi sunar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SAMSON SR850 PROFESYONEL STÜDYO KULAKLIĞI
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
SAMSON
Sub Kategori
PASAJ
Marka
SAMSON
Henüz yorum yok