Thronmax S3 Zoom 360 Derece Ayarlanabilir Kablo Klipsli Mikrofon Standı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

Özgür Mobil İletişim Sistemleri ve Tic.ltd. şti.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER
 

Online Yayınlar için İdeal Mikrofon Standı

Twitch, YouTube, FaceBook gibi online yayın platformları üzerinden yapılan yayınlarda mikrofonu dilediğiniz gibi kontrol etmenizi sağlayacak olan Thronmax S3 mikrofon standı, esnek ve ergonomik yapısı ile konfor sunar.

Tam Tur Dönebilme Avantajı

Boom kolu olarak da bilinen ve 360° dönebilen Thronmax S3 mikrofon standı, mikrofonu dilediğiniz gibi ayarlama avantajı sunar. Bu stand sayesinde mikrofonu yakınlaştırabilir veya geniş bir açı ile uzaktan da kullanabilirsiniz.

Mikrofon Titreşimini Önleme Fonksiyonu

Çift süspansiyonlu yayları sayesinde mikrofon kullanımı sırasında meydana gelebilecek titreşim ve sarsıntıları önlerken mikrofonun yerinden çıkıp düşmesinin de önüne geçer. Bu sayede sessiz yayın yapabilir, gürültüsüz kayıtlar alabilirsiniz.

Katlanabilir Kol ile Taşıma ve Kullanım Kolaylığı

Vidalı tasarımı sayesinde katlanabilir özellikte olan boom kolu, kompakt saklama ve zahmetsiz taşıma avantajları sağlar.

Evrensel Uyumluluk Sağlayan Tasarım

Tüm Thronmax mikrofonlar başta olmak üzere standart 5/8 inç ve 3/8 inç dişli mikrofon modelleri ile tam uyumludur. Böylece hemen her türlü USB mikrofon ile kullanabilir, bağlantı sorunu yaşamazsınız.

Kablo Kirliliğini Önleyen Kablo Tutucu

Akıllı kablo yönetimi sağlayan klipsli kablo tutucu sayesinde kablo kirliliği ortadan kalkar. Bu sayede düzenli ve sade bir görünüm sağlar. Ayrıca klips, kabloların gevşek veya sıkı olmasını ayarlamanıza da olanak tanır.

Güvenli Kullanım Sağlayan Dayanıklı Yapı

Dayanıklı malzemelerden üretilen ve uzun bir kullanım ömrü vadeden Thronmax S3, maksimum taşıma kapasitesi ile büyük ve ağır mikrofonlar için de uygundur.

Zahmetsiz Montaj Ayrıcalığı

Pratik bir şekilde masa üzerine sabitlenebilen Thronmax S3 mikrofon standı, C-kelepçe sayesinde zahmetsiz montaj avantajı sunar. Vidalarını el ile sıkıştırarak dilediğiniz zaman masa üzerine sabitleyebilir veya grommet montaj aparatını kullanarak dakikalar içinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Stil: Mikrofon Standı/Boom Kolu
  • Malzeme: Alüminyum
  • Taşıma Kapasitesi: max. 1 kg
  • Bağlantı Türü: USB
  • Ürün Ağırlığı: 845 gram
  • Ürün Boyutları: 5.7x6x90 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.