Ldnio LSY01 Aux Ses Kablosu 1 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

3.5 mm Özel Jack

3.5 mm özel jack tasarımıyla ses aktarımlarının en kaliteli şekilde yapılmasına imkan sunar. Tüm cihazlarda emniyetli olarak herkesin kullanabilmesi için üretilir. 

TPE/ NAYLON Alaşımlı Yapı

TPE/NAYLON alaşımlı kablo yapısı ile paslanmaz çelik malzemeden üretilir. Bu sayede dayanıklı olarak uzun süre kullanılabilir. 

Altın Kaplama İşlemeli

Altın kaplama işlemeli olarak tasarlanan kablo ile aşınmasının önüne geçilir. Özel tasarımı ile pratik bir kullanımı bulunur. 

Kullanışlı Tasarım

LDNIO aux ses kablosu veri paylaşımı amacıyla üretilir. Kullanışlı ve pratik bir tasarıma sahiptir. Cihazlar arasında direkt olarak bağlantı yapılmasına imkan sağlar. 

Dolaşmama Özelliğine Sahip Kablo

Dolaşmama özelliğine sahip olarak üretilen kablo yapısı sayesinde rahat bir kullanım sunar. Kablo karışmadığı için sorunsuz olarak bağlantı sağlanır.

Çevre Dostu Malzeme Tercihi

Kablonun yumuşak, bükülmeye karşı ve elastik olması için özel olarak çevre dostu malzemeler tercih edilir. Bu özellikler sebebiyle kaliteli bir kablo türüdür.

Ses Verisini Doğrudan Aktarma Avantajı

Tüm akıllı cihazlarla uyumludur. Bu sayede telefon veya tabletle bağlantı yaparken sadece kabloyu takmanız yeterli olur. Ekstra bir işleme gerek duyulmaz.

Birçok Farklı Aparatla Kullanılabilir

Ses aktarımı yapılabilecek tüm modern sistemlerde kullanılması için LDNIO Aux kablosu tasarlanır. Kabloyu takar takmaz veri aktarımı yapabilirsiniz. 

Teknik Özellikler

  • Kullanım Tipi: Ses Kablosu
  • Bağlantı Türü: 3,5 mm jack
  • Kablo Tipi: Aux (ses)
  • Kablo Uzunluğu: 1 metre
  • Kablo Türü: Örgü kablo
  • Kutu Ebatları: 155*90*30 mm
  • Paket İçeriği: 1 tane ses kablosu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.