Klark Teknik DN100 V2 Genişletilmiş Dinamik Aralıklı Aktif DI Kutusu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ayrıntıları Açığa Çıkaran Ses Teknolojisi

Profesyoneller tarafından sıklıkla kullanılan ve tıpkı bir dönüştürücü gibi görev yapan Klark Teknik DN100 V2 aktif DI kutusu, dinamik tepkisi ve sonik netliği sayesinde enstrümanların sesini gerçeğe uygun şekilde tekrardan üretir. Canlı performanslarda da kullanılan model, ses ayrıntılarını açığa çıkararak etkileyici bir deneyim açığa çıkarır.

XLR ve TRS Girişleri

DN100 V2 DI kutusu modelinde bir adet paralel bağlı XLR girişine ek olarak iki adet ¼" TRS girişi bulunur. Bunlardan biri gitar veya bas amplifikatöre bağlantı için çıkış olarak da kullanılabilir.

Çift Empedans Girişleri

Özel olarak tasarlanmış bir giriş devresine sahip olan DN100 V2, gürültüyü minimum seviyeye indirir. Bu avantaj yüksek kırpma noktası ile bir araya geldiğinde rakipsiz bir dinamik aralık ortaya çıkar.

Dış Etkilere Karşı Dayanıklı Tasarım

DN100 V2 aktif DI kutusu, sahip olduğu katmanlar sayesinde darbelere karşı dayanıklı bir profil çizer. Cihazın çevresini saran kalın alüminyum ekstrüzyon elektronik parçaları korur. En dışta yer alan sert silikon kauçuk kaplama ise genel bir koruma sağlar.

Dengeli Trafo İzoleli Çıkış

En iyi ses performansını kullanıcılarla buluşturmak üzere tasarlanan Klark Teknik DN100 V2 aktif DI kutusu, düşük ses transformatörü çekirdek doygunluğu ve sabit yüksek geçiş filtresi ile sesin berrak bir şekilde hoparlörlerden çıkış yapmasını sağlar. Farklı enstrümanlarla kullanılabilen cihaz, dengeli ses profili ile ses detaylarının kaybolmasını engeller.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
KLARK TEKNİK DN100 V2 GENİŞLETİLMİŞ DİNAMİK ARALIKLI AKTİF DI KUTUSU
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
RENKLİ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
KLARK TEKNİK
Sub Kategori
PASAJ
Marka
KLARK TEKNIK
Henüz yorum yok