Behringer XR18 18-Kanal&12-Bus Dijital Mikser

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Stüdyo ve Canlı Yayın Mikseri

Behringer XR18, en az 16 mikrofon girişi ve 8 ayrı çıkışı olan eksiksiz bir raf mikseridir. Aynı zamanda bir ses arabirimi olarak da kullanılabilir ve bu sayede stüdyoda bir canlı veya mobil kayıtlar için de kullanılabilir.

MIDI Girişi ve Mackie HUI Protokolü

On altı mikrofon girişi, orijinal Midas preamp'larına, MIDI kontrol cihazını doğrudan bağlamanıza izin veren bir MIDI giriş ve çıkışına sahiptir. Mackie HUI protokolünü kullanarak bu ses mikserini bu şekilde kolayca kontrol edebilirsiniz.

Wi-Fi Modülü ve FX İşlemci Gücü

Bir telefon, tablet veya bilgisayar üzerinden kolayca çalıştırabilirsiniz, ayrıca hemen bağlanabilmeniz için kendi yerleşik Wi-Fi erişim noktası mevcuttur. Ek olarak, çok sayıda klasik efektin oluşturulabileceği en az 4 dahili stereo FX işlemciye sahiptir.

Profesyoneller için İdeal Tasarım

iOS, Android, Mac, Linux ve PC ile hem kablosuz hem de LAN ağı üzerinden kullanılabilen mikser, her giriş kanalına ayrı bir geçit, 4 bantlı EQ ve sıkıştırıcı sağlamak için yeterli bilgi işlem gücüne sahiptir. Her çıkış kanalı 6 bantlı bir EQ, sıkıştırıcı ve 31 bantlı bir EQ ile donatılabilir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER XR18 18-KANAL&12-BUS DİJİTAL MİKSER
Üretim Yeri
ÇİN
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Henüz yorum yok