Behringer SX2442FX XENYX Mikrofon Preamplifikatörleri&Dual Multi-FX İşlemci Mikser

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Dual Multi FX İşlemci

99 adet efektin yer aldığı ön ayara sahip olan Dual FX işlemci, Behringer SX2442FX mikser ile ses renklendirme çalışmalarını büyük bir kolaylık ile gerçekleştirmeniz için ihtiyaç duyduğunuz hemen her şeyi sağlar.

Ton Şekillendirme için 9 Bantlı EQ

Oda düzenlemesi ve ton şekillendirme işlemleri için 9 bantlı bir grafik EQ bulunduran Behringer SX2442FX 18 kanallı mikser, ayrıca 1960 ve 1970'li yılların ikonik İngiliz tınılarını kullanma ayrıcalığı da sunar.

Kanal Başına 4 AUX Gönderimi

18 kanalı bulunan ve her bir kanal için 4 AUX çıkışı bulunan Behringer mikser, esnek yönlendirme ayrıcalığı sunar. Bu sayede mikserinizi okul etkinlikleri, partiler ve seminerlerde de kullanabilirsiniz.

Düşük Gürültülü Mikrofon Preamp’leri

Xenyx mikrofon preamp'lerinin tüm avantajlarından faydalanma olanağı tanıyan Behringer SX2442FX mikser, 10 Hz'den 200 kHz'e varan bant genişliği ve 130 dB'e varan ses gücü sağlar. Ayrıca mikserde, subwoofer için düşük geçişli mono çıkışı da bulunur.

Stüdyo ve Canlı Performans Avantajı

Behringer SX2442FX, stüdyo kayıt çalışmaları ve canlı performanslar sırasında kullanım için titizlikle tasarlanan analog bir mikserdir. Sahip olduğu yeni nesil teknolojiler sayesinde tüm miksaj çalışmalarının büyük bir konfor içinde gerçekleşmesini sağlar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER SX2442FX XENYX MİKROFON PREAMPLİFİKATÖRLERİ&DUAL MULTİ-FX İŞLEMCİ MİKSER
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
RENKLİ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Henüz yorum yok